Przetargi Podkategoria: Przetargi

1 · 2 · następna strona »
 • Przetargi, inwestycje, zamówienia publiczne - PRESSINFO »

  Pressinfo.pl - Przetargi, zamówienia publiczne, inwestycje - serwis dostarcza co miesiąc ponad 50 000 nowych, rzetelnych informacji o- przetargach na usługi, wykonanie i dostawy- wynikach przetargów, - planowanych inwestycjach- sprzedaży gruntów, działek, obiektów przemysłowych i usługowych, - przyznanych dotacjach. Dostarczamy informację o 100 000 firm i zamówieniach o wartości ponad 100 mld. rocznie. Codziennie sprawdzamy tysiące źródeł internetowych, strony Urzędu Zamówień Publicznych, Urzędowego Dziennika Unii Europejskiej, a także ogólnopolską i lokalną prasę.Naszym klientom oferujemy kilka rodzajów dostępu do informacji o przetargach, możliwość definiowania profili wyszukiwania przetargów, nie ograniczonego przeszukiwania bazy przetargów i zamówień publicznych.Nietypowe zlecenia monitoringu przetargów opracowujemy w postaci Indywidualnego Monitoringu Przetargów – rozszerzając tematykę o dodatkowe kryteria bądź określając region wyszukiwania np. powiat. Właścicielem serwisu jest grupa marketingowa TAI Sp. z o.o. posiadająca 20 letnie doświadczenie w gromadzeniu, przetwarzaniu i dostarczaniu trafnych informacji dla biznesu.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Jako jedyny serwis przybliżamy dokładną ofertę oficjalnych przetargów. Uświadamiamy Państwa codziennie o ostatnich ofertach z branży. Dzięki powyższemu żadna kolejna oferta nie pozostanie zignorowana czy zagubiona. Przedstawiamy przeróżne pakiety poświęcone dla każdego zafascynowanego tą tematyką. Co więcej osiągalne jest jednocześnie dostarczanie śledzenia o różnych ofertach.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informacje »

  Najlepszy informator ze świata budownictwa w Polsce Info-Inwest - buduj z najlepszymi. Informacje o inwestycjach - Serwis dla dużych i małych firm. Nowe inwestycje budowlane i przetargi - bezpośrednie pozyskiwanie informacji od inwestorów, architektów i projektantów. Producenci, dostawcy i dystrybutorzy materiałów budowlanych, elektrycznych i sanitarnych. Wyposażenia obiektów, informacje, wykonawcy i specjaliści w branżach budowlanej, drogowej. Szczegółowe opisy i dokładne dane kontaktowe, metody i kontakty pozwalające na monitorowanie.

  Data dodania: 27 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo innowacyjna gospodarka »

  doradztwopoig.pl to firmą działającą w województwie mazowieckim, specjalizującą się w doradztwie i pomocy w ramach projektów innowacyjna gospodarka. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy pracując przy kontrolach projektów unijnych, posiedliśmy niezbędną wiedzę, która pozwala nam rozwiązac praktycznie każdy problem z zakresu: Programu Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1 - Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Programu Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.2 - Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Z nami kontrola z RIF bądź PARP przebiegnie bez problemu.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detailed control agent-wykrywanie podsłuchów »

  Wychodząc na przeciw potrzebom dzisiejszych czasów, stworzyliśmy firmę realizująca zadania z zakresu ochrony bezpieczeństwa biznesu oraz ochrony informacji dla osób fizycznych. Realizujemy również z satysfakcja zadania z zakresu consultingu gospodarczego. Wypożyczamy urządzenia do dyskretnego monitoringu (udzielamy instruktarzu do obsługi w/w urządzeń). Wykonujemy instalacje do monitoringu wizyjnego,który jest niezastąpionym oraz najbardziej skutecznym i najtańszym elementem do walki z przestępstwami ( kradzieże, niszczenie mienia, włamania). Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie naszą ofertą to z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów w/w działań. Pytania prosimy kierować na adres e-mail dca@dca.waw.pl lub pod numerem telefonu 796-502-961. Podstawowym założeniem Naszej firmy jest dyskrecja, terminowa realizacja oraz wysoka jakość świadczonych usług. Jednocześnie z góry dziękujemy Państwu za poświęcenie cennego czasu naszej stronie.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne »

  Portal biznesowy gbp.pl to rzetelność i profesjonalność po każdym względem. Platforma została stworzona ponad 13 lat temu przez Grupę Biznes Polska, która jest swoistym liderem wiadomości gospodarczych. Ponadto na stronie gbp.pl znajdziesz także inne bardzo wartościowe portale wspierające jak prawnie.pl gdzie możesz uzyskać pomoc prawną przez Internet czy akademia,gbp.pl, która służy pakietem szkoleń online z różnych dziedzin, zapraszamy!

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi budowlane, zlecenia budowlane, zamówienia publiczne »

  Codziennie: przetargi i konkursy ofert ze spółdzielni, wspólnot, zamówienia publiczne, zlecenia prywatne. Ogłoszenia ze specyfikacjami. Przetargi z 16 kategorii budowlanych, pochodzące od Inwestorów prywatnych, Spółdzielni, Wspólnot, wszelkiego rodzaju administracji publicznej - takiej jak gminy, miasta, powiaty, województwa. Nasz serwis bardzo przydatny jest w okresie zimowym - gdy część przetargów budowlanych na prace zmienia swój zakres, a część znika do wiosny. Drogowcy muszą przerzucić się z łatania, czy budowy nowych dróg, na odśnieżanie już istniejących. Wszelkie roboty zewnętrzne wokół obiektów w miesiącach listopad-marzec przestaną praktycznie istnieć, a jak co roku więcej będzie prac wewnętrznych - wykończeniowych typu malowanie, układnie glazury oraz terakoty, wykonanie inst. wewnętrznych budynkowych. Jak co roku pojawią się również też prace typowo sezonowe np.: odśnieżanie posesji, dachów mniejszych obiektów prywatnych, Spółdzielni i Wspólnot oraz wielkich obiektów handlowych czy też przemysłowych. W związku z nadchodzącym sezonem grzewczym z całą pewnością przybędzie prac związanych z systemami grzewczymi, piecami, usługami kominiarskimi, czy też wentylacją która będzie odprowadzała wilgoć z budynku. Kiedy temperatura spada dużo poniżej „0” wszelkie prace ziemne są bardzo utrudnione lub wręcz nawet niemożliwe, różnego rodzaju środki chemiczne, zaprawy, kleje itp. wiążą bardzo powoli. Również wytrzymałość robót jest nieporównywalnie mniejsza do tych wykonanych latem. W dużej mierze materiały budowlane nie są przystosowane do używania w tak niskich temperaturach, a ich optymalna odporność uzyskiwana jest właśnie gdy prace wykonywane są w temperaturach dodatnich. Czasami dzieje się tak że zima nadchodzi i opóźnia niepotrzebnie prace związane z budowami lub remontami zewnętrznymi, aby tego uniknąć warto ogłaszać przetargi i planować prace budowlane zewnętrzne tak aby zaczynały się na wiosnę lub w lecie, a kończyły najpóźniej w październiku.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Biznes Polska- przetargi i zamówienia publiczne »

  Każdego dnia napływa do nas szereg ofert biznesowych z całego kraju. Użytkownicy portalu biznes-polska.pl chcą, by ich przetargi były zamieszczane w naszej bazie. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie korzyści i możliwości daje pojawianie się na łamach naszej strony. Branżowa witryna, jaką jest biznes-polska.pl umożliwia naszym użytkownikom zaprezentowanie swoich towarów szerszemu gronu odbiorców, a co za tym idzie pozwala na szeroką ich promocje. Wpływa to na zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych odbiorców. Zachęcamy serdecznie do odwiedzania portalu biznes-polska.pl i do korzystania z jego możliwości.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapytanie ofertowe - oferent.com.pl »

  Nasza firma działa na rynku już od 2006 roku. Naszym klientom zapewniamy platformę przetargową, która pozwala na zarówno bardzo wygodne a jednocześnie bardzo szybkie pozyskiwanie ofert przetargowych. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić dostęp do nowoczesnej platformy za pośrednictwem, której można również realizować konkursy ofert, składać zapytania przetargowe czy sprawdzać wyniki przetargów. Na stronie dostępne są liczne zaawansowane funkcje, które są przygotowane w sposób zapewniający wygodną obsługę przetargów.

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi na dostawy - e-przetargi.pl »

  Jesteśmy portalem z ogłoszeniami. Specjalizujemy się w ofertach przetargowych z różnych branż, pogrupowanych w czytelne kategorie. Naszą misja jest łatwy kontakt między zleceniodawcą i zleceniobiorcą z terenu całego kraju. Zapraszamy do wizyty na naszym portalu, korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Jeśli mają państwo jakieś pytania, jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Przetargi - nowa strona:

Adres: