Podkategoria: Konferencje

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Hotele konferencyjne - miejscakonferencyjne.pl »

  W naszej ofercie znajdą Państwo obszerną bazę miejsc, gdzie można zorganizować konferencje, szkolenie lub event. Dysponujemy ofertą hoteli, restauracji, dworków, pałacyków i innych obiektów z ich szczegółowym opisem. Polecane przez nas obiekty konferencyjne, to pewność zadowolenia i spełnienia indywidualnych potrzeb. Dzięki nam bez straty czasu znajdą Państwo właściwy obiekt – warto to wykorzystać.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Kasztel - Obiekty konferencyjne, Sale Weselne Okolice Krakowa i Tarnowa »

  Hotel Kasztel to wyjątkowe miejsce, to trzygwiazdkowy obiekt noclegowy, który oferuje gościom 45 miejsc w komfortowych pokojach z łazienkami. Jest znany pod hasłem konferencje okolice Krakowa. Posiada nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, w której organizuje spotkania biznesowe dla firm z całego kraju. Poza tym ma restaurację, w której odbywają się wesela. Na terenie obiektu jest kręgielnia. Hotel jest położony tuż przed Bochnią na trasie pomiędzy Krakowem a Tarnowem.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna rzeczywistość na wynajem, stanowisko VR wynajem »

  Oferujemy stanowisko wirtualnej rzeczywistości wynajem na eventy, imprezy, konferencje, szkolenia w całej Polsce. Posiadamy nie tylko gogle VR na wynajem. Ruchoma platforma w połączeniu z hełmami VR tworzy symulatory VR. Atrakcje eventowe mogą być symulatorami jazdy VR, a także symulatorem lotu VR. Szukasz innowacji na imprezy firmowe - symulatory wirtualna rzeczywistość w 5D i 9D to właśnie to!

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Konferencje - nowa strona:

Adres: