Podkategoria: Informacje finansowe

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • PierwszaDotacja.net »

  Nasz serwis oferuje najnowsze wiadomości dotyczące dofinansowania z Urzędu Pracy i środków PFRON - które mogą pozyskać osoby bezrobotne i niepełnosprawne na otwarcie własnej działalności. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, wzory gotowych biznes planów, oraz wniosków pod dotacje unijne w ramach POKL 6.2).

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarobić ? »

  Portal stworzony dla ludzi z wyobraźnią, którzy cenią sobie swój czas. Chcesz zarabiać pieniądze przez internet nie wychodząc z domu? Wejdź na www.e-biznes-24.pl i dowiedz się czym są Programy Partnerskie i jak dzięki nim zarabiać. Naucz się tworzyć własne strony internetowe i zacznij na nich zarabiać. Gwarantuję Ci, że jeśli będziesz wytrwale dążyć do wyznaczonego przez siebie celu to z pewnością go osiągniesz. Dołącz do ludzi zarabiających pieniądze. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad na temat: Programów partnerskich, Pozycjonowania, Tworzenia stron internetowych, Internetowego marketingu. Darmowy Newsletter oraz fragmenty bardzo dobrych e-Booków. Nie obiecuję, że pieniądze przyjdą same, bo takie rzeczy są nierealne i bardzo dobrze o tym wiesz. Dowiesz się jednak jak spożytkować swój talent oraz czas aby zarabiać nawet kiedy śpisz. To jest możliwe, przekonaj się sam/sama. Czy jesteś gotowy/gotowa na zdobywanie wiedzy i zamianę jej w pieniądze? Jeśli tak zapraszam serdecznie. Karol Szczęsny

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs euro NBP »

  Strona z aktualnymi kursami oraz informacjami na temat najważniejszych walut, cieszących się zainteresowaniem inwestorów na całym świecie. Szczególny nacisk kładziemy na walutę euro - zamieszczamy doniesienia i newsy ze świata finansów i biznesu. Na stronie udostępniamy także kalkulator walut online - narzędzie niezwykle przydatne każdemu zainteresowanemu wymianą walut. Dzięki niemu przeliczysz w kilka sekund jednostkę danej waluty na inną z automatycznym uwzględnieniem najnowszego kursy walut według danych Narodowego Banku Polskiego.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Introducto strona informacyjna »

  Nie masz czasu na poszukiwanie wiarygodnych informacji w sieci, a pragniesz wiedzieć więcej o biznesie? Nasza strona informacyjna gwarantuje dużą gamę artykułów w jednym miejscu. Dobra portalu zostały podzielone na popularne grupy byś mógł odnaleźć tylko to, czego szukasz. Bądź naszym regularnym gościem.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notowania walut online »

  Aktualne kursy walut - kursy kupna i sprzedaży, kursy średnie walut uaktualniane na bieżąco podług tablicy Narodowego Banku Polskiego. Główne pole naszego serwisu to w szerokim tego słowa znaczeniu. E-waluta.net.pl to portal oddany dla osób polegających na co dzień z wiadomości finansowych, a podobnie osób interesujących się szeroko rozumianym fenomenem pieniądza, jego wartości w osobnych państwach względnie wielorakości banknotów, dotychczasowo emitowanych przez rządy innych krajów, ukazujące odmienność kulturalną i sposób myślenia innych narodów. Serwis gdzie odnajdziesz zawsze bieżące kursy walut, wykresy pokazujące zmiany kursu, słownik kluczowych pojęć powiązanych z rynkiem. Kurs walut NBP uwarunkowuje progres gospodarki i przemysłu, a ubytki notowań NBP, prowadzą do zahamowań rozwoju także jednego jak drugiego, oddziaływując na stan zysków Polaków inwestujących pieniądze w zagranicznej walucie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ustawa konsumenca - infokonsumenta.pl »

  Oferta naszej firmy obejmuje dostęp do informacji gospodarczej dla konsumentów, która dotyczy zarówno osób fizycznych, jak też podmiotów gospodarczych w zakresie regularnego opłacania zobowiązań finansowych. Nasz rejestr gwarantuje między innymi najszybszy na rynku dostęp do informacji gospodarczych oraz dostęp do jedynej w Polsce bazy informacji gospodarczej weryfikowanej przez niezależnego biegłego rewidenta. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty bankowe »

  Nasza strona to cenne źródło aktualnych informacji o lokatach bankowych. Naszym głównym założeniem jest informowanie na bieżąco o najkorzystniejszych ofertach na polskim rynku. Nasz serwis zawiera starannie wyselekcjonowane newsy oraz najużyteczniejsze porady, z którymi warto zapoznać się przed podjęciem ostatecznego wyboru lokaty. Zapraszamy i zachęcamy do korzystania!

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona dla przedsiębiorców w Gdańsku »

  Twój biznes może być pierwszym krokiem do lepszej przyszłości. Załóż go już teraz z naszą stroną. Jeśli mieszkasz w Trójmieście, i chcesz tutaj założyć swoją firmę – zajrzyj do nas. Mamy dla Ciebie wyselekcjonowane informacje na temat nieruchomości w Gdańsku i Gdyni oraz firm na lokalnym rynku. Co więcej, solidnie prowadzimy dział edukacji – związany z poradami dla początkujących biznesmanów. Z nami nie zabłądzisz na trójmiejskim rynku.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Rzetelna firma »

  Chcesz szybko i skutecznie zwiększyć sukces swojego przedsiębiorstwa? Zapraszamy Cię do udziału w programie Rzetelna Firma, który pomoże Ci zwiększyć grono klientów oraz wzmocnić Twoją pozycję na dzisiejszym, niełatwym rynku. Dzięki nam zyskasz Certyfikat Rzetelności, który uznawany i ceniony jest obecnie przez wielu klientów i kontrahentów. Z nami masz gwarancję sukcesu. Przekonaj się już dzisiaj, że warto do nas dołączyć!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Warszawa »

  Doradca finansowy z Warszawy Arkadiusz Kaniuk proponuje swoją pomoc w zarządzaniu finansami osobistymi w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego, oszczędzaniu, ubezpieczeniach i monitorowania struktury wydatków. Zaufanie klientów powoduje, że ich krąg ulega stałemu powiększeniu o czym świadczą liczne pozytywne komentarze umieszczone na stronie. Doradztwo finansowe to zawód, który wymaga silnego kręgosłupa moralnego, aby najmniejszy cień nie zasnuwał jasnej postawy etycznej. Korzystając z usług tego doradcy finansowego możesz być pewien: zajmie się Twoją sprawą skutecznie i z należytą uwagą.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Informacje finansowe - nowa strona:

Adres: