Podkategoria: Doradztwo finansowe

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Pani Ala »

  Nasza oferta skierowana jest do Klientów biznesowych, których interesuje w pełni nowoczesny i funkcjonalny doradca finansowy. Jest to bot internetowy, który pomaga Wam w wielu różnych dziedzinach, a w tym w zakresie leasingu, ubezpieczeń, faktoringu czy pożyczek. Wszystkiego o naszym programie dowiecie się Państwo ze strony internetowej paniala. pl. Zapraszamy Serdecznie.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hr Leasing - Pracownicy z Ukrainy »

  Bieżąca sytuacja ekonomiczna w Polsce zmusza nas do szukania pracowników na wschodzie, podobnie jak ma to miejsce w Europie Zachodniej. Zapewnia to obopólna korzyść, ponieważ pracownicy z Ukrainy zyskują upragniony zarobek, a polskie firmy mogą zaoszczędzić na wygodnym leasingu pracowników. Hr Leasing to profesjonalna firma, która od lat wspiera polskich przedsiębiorców. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie!

  Data dodania: 13 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Europropo Serwis Gospodarczy Online »

  Ogólnopolski Serwis Gospodarczy i Ekonomiczny, poruszający również szereg dodatkowych zagadnień. Na jego łamach osoby prowadzące własny biznes oraz przedsiębiorstwa, będą mogły znaleźć szereg przydatnych informacji oraz odpowiedzi na zadane pytania. Dowiemy się jakie konto firmowe wybrać, decydując się na założenie działalności. Komu warto zlecić prowadzenie księgowości i czy warto zlecić taką księgowość firmie internetowej. Poznamy aktualne podatki od towarów i usług oraz wysokość składek ubezpieczeniowych. Będziemy mogli się zapoznać z bieżącymi informacjami i znaczeniem identyfikacji wizualnej firmy. Sprawdzimy trendy rynkowe, możliwości promocji naszej firmy w internecie jak również sposoby budżetowych kampanii, które mogą być dobrym sposobem na wypromowanie produktów oraz usług. Jeśli nie założyliśmy jeszcze firmy, redakcja Europropo podpowie nam, jak zrobić to bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto poznamy limity na kasę fiskalną w firmach oraz przeprowadzimy analizę biznesplanów.

  Data dodania: 11 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Broker kredytowy - twoj-kredyt.com »

  Potrzebujesz kredytu na mieszkanie, samochód, wymarzony urlop, remont lub inne wydatki? Sorzystaj z usług pośrednictwa kredytowego i miej pewność, ze wybrałeś najlepszą z dostępnych na rynku ofert. Broker finansowy http://twoj-kredyt. com/ pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję, podpowie na co zwrócić uwagę i uchroni przed niepotrzebnym ryzykiem.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wycena marki »

  Budowa marki firmy internetowej to opłacalne przedsięwzięcie. Rozpoznawalność w sieci szybo przynosi wymierne korzyści i przekłada się na realny biznes. Marki rozpoznawalne w Internecie można szybko transferować na biznes tradycyjny. Z drugiej strony żadna rozpoznawalna marka działająca na rynku tradycyjnym nie może funkcjonować bez odpowiedniej domeny internetowej.
  Jeżeli myślisz o własnym biznesie i chcesz kupić markę firmy internetowej lub domenę, a nie wiesz, ile jest warta lub masz poczucie, że oferowana przez sprzedającego cena jest zbyt wysoka, pomożemy Ci ją wycenić. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Problemy w Niemczech - pomoc »

  Kancelaria odpowiedzialna za pomoc prawną w zakresie międzynarodowym. Centrum Partnerskie reaguje na prawne problemy w Niemczech, a także problemy w Holandii. Główne specjalizacje to negocjacje przy problemach finansowych – zadłużeniowych, realizacja zwrotów, czy dofinansowania działalności, konflikty na gruncie prawa pracy, aresztowania. Biuro do spraw niemiecko polskich współpracuje z rekomendowanymi fachowcami.

  Data dodania: 09 01 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres: