Podkategoria: Księgowość

 • sigmapartner.pl - usługi księgowe »

  Usługi księgowe realizowane przez biuro rachunkowe SigmaPartner są na najwyższym poziomie. Doświadczeni księgowi nie tylko dokonają niezbędnych rozliczeń. Podpowiedzą także kiedy najbardziej opłacalne okaże się przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę lub inne zmiany w funkcjonowaniu firmy. Biuro księgowe proponuje także księgowość online, czyli dostęp zdalny do wszelkiego rodzaju dokumentów i zestawień. W tym systemie nie ma konieczności osobistego odwiedzania siedziby SigmaPartner. Można także szybko i sprawie uzyskać poradę telefonicznie lub mailowo, jeśli zachodzi taka potrzeba.

  Data dodania: 24 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena marki »

  Budowa marki firmy internetowej to opłacalne przedsięwzięcie. Rozpoznawalność w sieci szybo przynosi wymierne korzyści i przekłada się na realny biznes. Marki rozpoznawalne w Internecie można szybko transferować na biznes tradycyjny. Z drugiej strony żadna rozpoznawalna marka działająca na rynku tradycyjnym nie może funkcjonować bez odpowiedniej domeny internetowej.
  Jeżeli myślisz o własnym biznesie i chcesz kupić markę firmy internetowej lub domenę, a nie wiesz, ile jest warta lub masz poczucie, że oferowana przez sprzedającego cena jest zbyt wysoka, pomożemy Ci ją wycenić. Skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »

Księgowość - nowa strona:

Adres: