Podkategoria: Kantory

« poprzednia strona · 2
 • Wymiana walut - kantor-gold.pl »

  Z racji iż wiele osób potrzebuje wymienić walutę po dobrym kursie, otworzyliśmy nasz kantor online dla wszystkich, którzy nie mogą osobiście przyjść do naszej siedziby. Gwarantujemy wam iż u nas każdy może liczyć na bardzo atrakcyjne kursy, miłą i fachową obsługę, oraz szybką transakcję. Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia naszych aktualnych kursów.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak szybko przesłać pieniądze z Anglii do Polski? »

  Mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub Polsce i często wysyłasz przelewy pomiędzy tymi krajami? Ponadto liczy się dla Ciebie czas oraz atrakcyjny kurs walut? Dlatego, nadeszła pora, żeby zapoznać się z naszą ofertą. Najlepszą alternatywą na zlecenie przelewu zagranicznego jest firma Klik-24. Do założenia konta nie wymagamy żadnych dokumentów, rejestracja trwa zaledwie kilka minut a konto jest całkowicie darmowe. Serwis internetowy umożliwia wysyłanie przekazów pieniężnych online bez wychodzenia z domu. Informacje na temat kursów walut i opłat znajdziesz na naszej stronie. Kalkulator przelewów umożliwi Ci przeliczenie pieniędzy po aktualnym kursie walut, dzięki czemu już na początku wiesz jaką kwotę otrzyma odbiorca. Co najważniejsze, pieniądze na koncie adresata już w ciągi doby. Wejdź i zobacz naszą ofertę!!!

  Data dodania: 27 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana walut - kozera-travel.pl »

  Kozera Travel to przede wszystkim kantory, które znajdują się w województwie lubuskim. Zajmujemy się również sprzedażą ubezpieczeń oraz podróży - w każdym z tych przypadków możecie mieć Państwo całkowitą pewność odnośnie tego, że wszystko będzie słowne, rzetelne, profesjonalne, zgodne ze wszystkimi zasadami, a co najbardziej istotne, możemy zagwarantować Państwu bardzo korzystne warunki finansowe.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://www.rkantor.com »

  Już wiele lat zajmujemy się prowadzeniem kantora internetowego, który daje możliwość w bardzo prosty i szybki sposób wymienić bardzo wiele walut takich jak np.: PLN, CHF, USD, EUR. Zapraszamy do zakładania darmowego konta w którym można otworzyć 5 portfeli. Pozwoli to każdemu zupełnie za darmo zapoznać się z możliwościami jakie daje nasz kantor i ocenienia czy warto zakładać kolejne płatne. U nas każdy dokona szybkiej wymiany.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cashbroker.com | Kantor online »

  Internetowa platforma wymiany walut on-line pozwala Państwu na niezwykle korzystną wymianę poszczególnych par walutowych z każdego miejsca na ziemi. Zlecenia realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-17.00. Zawsze oferujemy Państwu najkorzystniejszy kurs wymiany. Posiadamy placówki w Polsce na Wyspach Brytyjskich i USA. Korzystanie z naszych usług jest opłacalne, korzystne i wygodne.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jupiter AS kantory wymiany walut Szczecin, aktualne kursy »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line do transakcji bezgotówkowych. Obok całodobowej 24h wymiany waluty po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy western union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A. Mamy gwarancje rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę!

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor wymiany walut »

  Usługi naszej firmy kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak też firm, którym zapewniamy możliwość zrealizowania szybkich transakcji walutowych za pośrednictwem naszego nowoczesnego serwisu internetowego. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy korzystne warunki wymiany walut, w tym transakcje walutowe z gwarancją ceny. Gwarantujemy również szybko realizowane transakcje oraz maksymalne bezpieczeństwo.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bitcoin - kantorbitcoin.pl »

  Bitcoin to najpopularniejsza waluta cyfrowa, która kilka miesięcy temu warta była kilkanaście tysięcy złotych. Nie jest tajemnicą, że handel BTC jest okazją do zarobku i intratną inwestycją, jeśli jest ona prowadzona z głową. Okazję do inwestowania w BTC daje nasza platforma. Oferujemy atrakcyjne kursy wymiany i bezpieczny portfel. Zapraszamy na kantorbitcoin. pl.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Kantory - nowa strona:

Adres: