Podkategoria: Nieruchomości

« poprzednia strona · 7
 • Wycena przedsiębiorstw »

  Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Ludwika Lewandowskiego zajmuje się sporządzaniem wycen na potrzeby firm oraz osób indywidualnych. W zakresie działalności kancelarii znajdują się wyceny budynków i lokali, nieruchomości gruntowych, nieruchomości specjalistycznych oraz komercyjnych. Kancelaria wycenia również spółdzielcze prawa własnościowe do lokali, przedsiębiorstwa, użytki rolne i leśne, zabytki, nieruchomości turystyczne, maszyn, urządzenia oraz pojazdy mechaniczne.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wolne Miasto - nowe mieszkania Gdańsk »

  Osiedle Wolne Miasto zlokalizowane jest w Gdańsku. Zrealizowane (i realizowane nadal, bowiem część budynków jest jeszcze w trakcie budowy) zostało w myśl zasady zielonego budownictwa, czyli jest wolne od szkodliwego dla zdrowia pola elektrycznego. Oferuje rozbudowaną infrastrukturę, w ramach której osoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu będą mogły uzyskać dostęp do przedszkola, czy też sieci sklepów.

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Białystok »

  Nasza firma działa na rynku Białegostoku już od 1987 roku. W tym czasie nasza firma zdobyła renomę oraz doświadczenie. W ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z remontami oraz usługami montażowymi. Nasza oferta obejmuje budownictwo mieszkaniowe. Zajmujemy się również sprzedażą nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań i lokali użytkowych. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do współpracy!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste online »

  Jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego, co wiedzieć warto o księgach wieczystych, odwiedź nasz internetowy serwis. Na stronie iksiegiwieczyste.pl znajdziesz szeroki wybór materiałów informacyjnych i artykułów, które pozwolą Ci się dowiedzieć m.in. jak utworzyć wieczystą księgę, jak działa elektroniczna księga wieczysta i wiele więcej. Śledź nas regularnie, by być na bieżąco z najnowszymi regulacjami prawnymi w tej sprawie.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doświadczony deweloper Bydgoszcz »

  Jako doświadczony developer Bydgoszcz możemy zaoferować Państwo bardzo atrakcyjne mieszkania w cichej i bezpiecznej dzielnicy Bydgoszczy. Jako jeden z niewielu developerów oferujemy atrakcyjne mieszkania Bydgoszcz Górzyskowo w bardzo przystępnej cenie. Nasza firma stawia zawsze na solidność i zaufanie klienta, dlatego też oferuje nowe mieszkanie Bydgoszcz w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli od dłuższego czasu poszukujesz swojego wymarzonego lokum, ale nie możesz znaleźć nic ciekawego to koniecznie sprawdź mieszkania które oferujemy.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Integrummanagement.pl »

  W związku z tym, że ciągle rośnie liczba nowych osiedli mieszkaniowych, zwiększa się także zapotrzebowanie na usługi związane z zarządzaniem takimi obiektami. Jak można się domyślić nie jest to szczególnie łatwe zadanie, dlatego warto jest polegać na doświadczonych i cenionych firmach, które doskonale wiedzą co robić aby zapewnić całkowity komfort wszystkim mieszkańcom.
  Do takich firm bez wątpienia należy Integrum Management, która w tej chwili zajmuje się obsługą osiedli w całej Polsce. Fakt, iż od dłuższego czasu ufa jej tak duże grono zadowolonych klientów, można traktować jako najlepszy dowód na jej profesjonalizm. W ręce specjalistów pracujących w Integrum Management można spokojnie oddać zarówno sprawy finansowe takiej nieruchomości, jak i kwestie techniczne odnoszące się chociażby do niezbędnych napraw czy prac konserwacyjnych.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nieruchomosciwhiszpanii.eu »

  Oferujemy naszym klientom zarówno firmowym jak też indywidualnym nieruchomości, które dostępne są na terenie Hiszpanii w doskonałych lokalizacjach. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom między innymi nieruchomości firmowe oraz nieruchomości rekreacyjne. Jednocześnie nasi specjaliści są w stanie zapewnić fachowe doradztwo przy wybieraniu nieruchomości oraz kompleksowe usługi na każdym etapie transakcji.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Domy Chorwacja - realestate-honeste.com »

  Honeste to agencja nieruchomości, dzięki której skorzystacie Państwo z nieruchomości w Chorwacji. Rozwijamy się na wskazanym rynku od ponad dziesięciu lat i pomagamy w organizacji całej transakcji od absolutnych podstaw. Polecamy nie tylko klasyczne mieszkania, czy apartamenty, ale również bardziej luksusowe wille, czy tereny pod prowadzenie różnorodnych inwestycji deweloperskich.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • GEO-KARTO-LINIA Karolina Mochalska Leszno »

  GEO-KARTO-LINIA Karolina Mochalska Leszno świadczy profesjonalne usługi geodezyjne i kartograficzne, które wymagają pomiarów o dużej precyzji. Wykonujemy między innymi: podziały działek, mapdy do celów projektowych, wytyczenia, geodezyjną inwentaryzację. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym zakresem prac znajdujący się na stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, na maile odpowiadamy w ciągu maxymalnie 12 h.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Słoneczna apartamenty - slonecznarezydencja.com »

  Jeśli chcecie dobrze wypocząć możecie zdecydować się na Słoneczną Rezydencje w Zakopanem, gdzie miły wypoczynek będzie przygotowany dla każdego. To zupełnie nowa inwestycja, gdzie będziecie mogli oczekiwać na dobrze wyposażone i komfortowe apartamenty. W sumie 18 różnych apartamentów, każdy będzie mógł powierzchnię dopasować do swoich oczekiwań. Dzięki temu będziecie zadowoleni z warunków wypoczynku.

  Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: