Podkategoria: Nieruchomości

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »
 • Nowe mieszkania w Krakowie »

  Jeśli interesują Cię dobrze wyposażone, nowoczesne mieszkania na terenie Krakowa w spokojnej i bezpiecznej okolicy, Osiedle Europejskie na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Usytuowane jest w okolicach Zakrzówka, nieopodal kampusu uniwersyteckiego. Znajdziesz tutaj mieszkania wysokiej klasy o zróżnicowanym metrażu, które zapewnią komfort i pełne zadowolenie. Sprawdź szczegóły naszej oferty, wchodząc na naszą stronę www.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4-Biznes Biuro Nieruchomości Nowy Sącz »

  Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości nieruchomości to nasze biuro jest idealnym kontrahentem z usługami, którego warto się zapoznać. Mamy szeroki wybór różnych nieruchomości wśród, których każdy znajdzie coś dla siebie. Poza samą transakcją na wysokim poziomie oferujemy usługi takie jak pomoc przy wzięciu kredytu, wyremontowanie nieruchomości czy też zaprojektować zmiany w celu uzyskania bardziej atrakcyjnej ceny.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Home and Hire Agencja Nieruchomości »

  Szukają Państwo wygodnego apartamentu w Warszawie, ale obecnie znajdują się poza granicami kraju? Proszę powierzyć to zadanie nam. Zajmiemy się pełną organizacją – nawiązanie kontaktu z właścicielem, umówienie spotkania, uzgodnienie wszelkich szczegółów, podpisanie umowy to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Posiadamy bazę najlepszych apartamentów w Warszawie.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • APM Development »

  Wybieraj mieszkania od doświadczonego dewelopera jakim jest APM Development, który przez wiele lat działalności ugruntował sobie pozycję na warszawskim rynku nieruchomości. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszań w różnych częściach Warszawy w dzielnicach takich jak Mokotów, Wola czy Ursynów. Zachęcamy do kontaktu oraz do umówienia się przez formularz na stronie na obejrzenie dostępnych w naszej ofercie mieszkań.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż - mieszkania-warszawa.eu »

  Spółka CentralSpace jest firmą, która od 2007 roku działa na rynku nieruchomości. Szukamy idealnych mieszkań, biur i lokali o przeznaczeniu usługowym na terenie Warszawy. My nie sprzedajemy mieszkań, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić wnikliwą analizę nieruchomości, przedstawienie jej mocnych i słabych stron. W imieniu klienta, zajmujemy się negocjacjami, weryfikujemy umowy, dopełniamy formalności prawnych, odbieramy lokale. Zapraszamy na stronę mieszkania-warszawa.eu, gdzie doradzamy, w jaki sposób bezpiecznie kupić mieszkanie.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstw »

  Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Ludwika Lewandowskiego zajmuje się sporządzaniem wycen na potrzeby firm oraz osób indywidualnych. W zakresie działalności kancelarii znajdują się wyceny budynków i lokali, nieruchomości gruntowych, nieruchomości specjalistycznych oraz komercyjnych. Kancelaria wycenia również spółdzielcze prawa własnościowe do lokali, przedsiębiorstwa, użytki rolne i leśne, zabytki, nieruchomości turystyczne, maszyn, urządzenia oraz pojazdy mechaniczne.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wolne Miasto - nowe mieszkania Gdańsk »

  Osiedle Wolne Miasto zlokalizowane jest w Gdańsku. Zrealizowane (i realizowane nadal, bowiem część budynków jest jeszcze w trakcie budowy) zostało w myśl zasady zielonego budownictwa, czyli jest wolne od szkodliwego dla zdrowia pola elektrycznego. Oferuje rozbudowaną infrastrukturę, w ramach której osoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu będą mogły uzyskać dostęp do przedszkola, czy też sieci sklepów.

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Finansowa - Inwestycje w Realną Wartość »

  Polska spółka inwestycyjna zajmująca się pomnażaniem kapitału inwestorów, którzy inwestują w realną wartość taką jak nieruchomości oraz elektrownie wiatrowe. Minimalny próg wejścia w inwestycje w elektrownie wiatrowe to 37.500 zł a stopa zwrotu ok 10% w skali roku. Inwestorzy obejmują udziały w powołanej dla danego projektu spółce notarialnie, w obecności notariusza podczas Zgromadzenia Wspólników i stają się współwłaścicielem elektrowni wiatrowej. Modele inwestycji w nieruchomości to przystąpienie do spółki jako wspólnik, zostanie inwestorem lub inwestycje VIP.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Białystok »

  Nasza firma działa na rynku Białegostoku już od 1987 roku. W tym czasie nasza firma zdobyła renomę oraz doświadczenie. W ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wysokiej jakości usługi związane z remontami oraz usługami montażowymi. Nasza oferta obejmuje budownictwo mieszkaniowe. Zajmujemy się również sprzedażą nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań i lokali użytkowych. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do współpracy!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wieczyste online »

  Jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego, co wiedzieć warto o księgach wieczystych, odwiedź nasz internetowy serwis. Na stronie iksiegiwieczyste.pl znajdziesz szeroki wybór materiałów informacyjnych i artykułów, które pozwolą Ci się dowiedzieć m.in. jak utworzyć wieczystą księgę, jak działa elektroniczna księga wieczysta i wiele więcej. Śledź nas regularnie, by być na bieżąco z najnowszymi regulacjami prawnymi w tej sprawie.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: