Odszkodowania Podkategoria: Odszkodowania

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Wypadek przy pracy »

  Działamy na rynku odszkodowań. Obsługujemy pracowników po wypadkach w miejscu zatrudnienia. Doradzamy pod względem formalnym, przejmujemy na siebie kontakt z ubezpieczycielami. Ubiegamy się o odszkodowania z ubezpieczeń społecznych i z ubezpieczeń OC właściciela biznesu. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów z całego kraju. Posiadamy potwierdzone osiągnięcia.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy »

  Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź oferuje pomoc dla ludzi którzy ulegli wypadkowi w pracy, ich prawnicy udzielą wsparcia przy uzyskaniu odszkodowań. Kwoty jakie można uzyskać sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych. Jeśli uległeś wypadkowi w pracy już w drodze do niej to powinieneś skontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 691862457 lub 606274295.

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym Promesco.pl »

  Promesco – dopłaty do odszkodowań. Jeżeli brałeś udział w wypadku samochodowym lub kolizji i czujesz, że ubezpieczenie z tytułu sprawcy albo z własnego AC wynosiło znacznie mniej niż powinno, skontaktuj się z firmą Promesco. Po złożeniu odpowiedniego wniosku firma ta zaproponuje Ci i wypłaci właściwej wysokości dopłatę do odszkodowania. Dodatkowo firma oferuje bezpłatne auto zastępcze po wypadku lub kolizji, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy. Środki w krótkim czasie wypłacane są nam gotówką.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Zgierzu »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka ma swoją siedzibę w Zgierzu. Zajmujemy się sprawami z zakresu m. in. prawa gospodarczego, administracyjnego, cywilnego, podatkowego. Nasz zespół doradzi Państwu w wielu dziedzinach prawa. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną małych i dużych firm. Reprezentujemy Klientów na terenie całego Kraju. Posiadamy również Kancelarię w Łodzi.

  Data dodania: 18 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w Holandii - Odszkodowania.nl »

  Skorzystaj już dzisiaj z naszej oferty, skierowanej do Polaków przebywających w Holandii. Oferujemy pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań, m.in. z tytułu wypadków samochodowych, wypadków w pracy, na wakacjach czy wypadków w miejscach publicznych. Cechuje nas najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, troska o każdego klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zadowolenie gwarantowane. Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do odszkodowań - cewik.pl »

  Uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku i jako poszkodowany otrzymałeś zaniżone odszkodowanie od ubezpieczyciela? Niestety, to że firmy ubezpieczeniowe wypłacają za mało pieniędzy, jest procederem nagminnym. Ale można z tym walczyć. Nawet jeśli otrzymałeś już odszkodowanie z OC nadal możesz domagać się dodatkowych funduszy. Chętnie Ci w tym pomożemy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za błąd lekarski »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom fachowe wsparcie w zakresie realizowania odzyskiwania odszkodowań w związku z wystąpieniem wypadków w pracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na wstępne oszacowanie wielkości odszkodowania na podstawie dokładnych danych od naszych klientów. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę prawną na etapie odzyskiwania odszkodowań od placówek medycznych.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacko Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg w Rzeszowie »

  Kancelaria prawna w Rzeszowie świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych.Zespół adwokatów,radców prawnych i prawników naszej kancelarii posiada bogate doświadczenie w w wielu dziedzinach prawa.Zakres usług naszej kancelarii obejmuje w szczególności:
  -doradztwo prawne
  -reprezentacje przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym
  -przygotowanie dokumentów
  -wsparcie w negocjacjach

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie odszkodowań Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Borowskiego zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw o odszkodowania. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski. Adwokaci z kancelarii reprezentują klientów w sprawach przedsądowych, likwidacyjnych oraz sądowych. Zakres działalności obejmuje odszkodowania za błędy medyczne, wypadki przy pracy lub komunikacyjne, wypadki w rolnictwie, pożary i zdarzenia losowe. Kancelaria zajmuje się również rekompensatami za przestępstwa, niesłuszne aresztowania, niewykonanie umów.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-Prawnicy »

  Jeżeli szukasz pomocy w uzyskaniu odszkodowania, z całkowitą pewnością znajdziesz tutaj dla siebie konkretne rozwiązanie. Jesteśmy zespołem specjalistów od odszkodowań. Pomagamy w każdym aspekcie uzyskania rekompensaty za wypadek samochodowy, wypadku w pracy, a także w innych sytuacjach. Zapraszamy na naszą stronę, sprawdź.

  Data dodania: 21 01 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: