Podkategoria: Odszkodowania

« poprzednia strona · 5
 • Rzeczoznawcy Samochodowi i Techniczni SATO »

  Rzeczoznawcy sato wyceniają pojazdy, maszyny i urządzenia, wykonują kosztorysy napraw pojazdów powypadkowych oraz oferują pomoc w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych. Jesteśmy członkiem ogólnopolskiego stowarzyszenia rzeczoznawców techniki motoryzacyjnej auto consulting. Nasze usługi świadczymy w oparciu o wieloletni doświadczenie.

  Data dodania: 15 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Zgierzu »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka ma swoją siedzibę w Zgierzu. Zajmujemy się sprawami z zakresu m. in. prawa gospodarczego, administracyjnego, cywilnego, podatkowego. Nasz zespół doradzi Państwu w wielu dziedzinach prawa. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną małych i dużych firm. Reprezentujemy Klientów na terenie całego Kraju. Posiadamy również Kancelarię w Łodzi.

  Data dodania: 18 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w Holandii - Odszkodowania.nl »

  Skorzystaj już dzisiaj z naszej oferty, skierowanej do Polaków przebywających w Holandii. Oferujemy pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań, m.in. z tytułu wypadków samochodowych, wypadków w pracy, na wakacjach czy wypadków w miejscach publicznych. Cechuje nas najwyższa jakość, wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, troska o każdego klienta oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zadowolenie gwarantowane. Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do odszkodowań - cewik.pl »

  Uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku i jako poszkodowany otrzymałeś zaniżone odszkodowanie od ubezpieczyciela? Niestety, to że firmy ubezpieczeniowe wypłacają za mało pieniędzy, jest procederem nagminnym. Ale można z tym walczyć. Nawet jeśli otrzymałeś już odszkodowanie z OC nadal możesz domagać się dodatkowych funduszy. Chętnie Ci w tym pomożemy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym Promesco.pl »

  Promesco – dopłaty do odszkodowań. Jeżeli brałeś udział w wypadku samochodowym lub kolizji i czujesz, że ubezpieczenie z tytułu sprawcy albo z własnego AC wynosiło znacznie mniej niż powinno, skontaktuj się z firmą Promesco. Po złożeniu odpowiedniego wniosku firma ta zaproponuje Ci i wypłaci właściwej wysokości dopłatę do odszkodowania. Dodatkowo firma oferuje bezpłatne auto zastępcze po wypadku lub kolizji, za które zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy. Środki w krótkim czasie wypłacane są nam gotówką.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacko Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg w Rzeszowie »

  Kancelaria prawna w Rzeszowie świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych.Zespół adwokatów,radców prawnych i prawników naszej kancelarii posiada bogate doświadczenie w w wielu dziedzinach prawa.Zakres usług naszej kancelarii obejmuje w szczególności:
  -doradztwo prawne
  -reprezentacje przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym
  -przygotowanie dokumentów
  -wsparcie w negocjacjach

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za błąd lekarski »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom fachowe wsparcie w zakresie realizowania odzyskiwania odszkodowań w związku z wystąpieniem wypadków w pracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na wstępne oszacowanie wielkości odszkodowania na podstawie dokładnych danych od naszych klientów. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę prawną na etapie odzyskiwania odszkodowań od placówek medycznych.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • OC przewoźnika »

  Sensownie rozumujący człowiek powinien wiedzieć, że warto się ubezpieczyć, szczególnie gdy jest już dorosły. Młody człowiek nie martwi się o wybór ubezpieczenia, bo najprawdopodobniej robią to za niego rodzice. Wraz z wiekiem, zakładamy rodzinę, mamy dzieci, dlatego warto jest również ich ubezpieczyć. Czy nie chciałbyś by Twoje dzieci miały ochronę w postaci pieniędzy w razie gdyby wydarzył im się wypadek? Polecam Ci wybór ubezpieczenia, które będzie w stanie pokryć wszystkie koszty leczenia w przypadku jakiejś tragedii.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie odszkodowań Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Borowskiego zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw o odszkodowania. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu, ale usługi świadczymy na terenie całej Polski. Adwokaci z kancelarii reprezentują klientów w sprawach przedsądowych, likwidacyjnych oraz sądowych. Zakres działalności obejmuje odszkodowania za błędy medyczne, wypadki przy pracy lub komunikacyjne, wypadki w rolnictwie, pożary i zdarzenia losowe. Kancelaria zajmuje się również rekompensatami za przestępstwa, niesłuszne aresztowania, niewykonanie umów.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z oc - debitum.com.pl »

  Odkup odszkodowania- to najlepsza forma na otrzymanie faktycznej kwoty z OC po wypadku. Jak wiadomo firmy ubezpieczeniowe, wypłacają niskie kwoty w stosunku do szkody, dlatego zgłoś się do nas. Firma Debitum dokona faktyczną ocenę sytuacji. U nas pieniądze otrzymasz praktycznie od ręki. Działamy w całej Polsce. Mamy bogate doświadczenie i odpowiednich specjalistów. Już teraz zgłoś się do nas.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: