Podkategoria: Odszkodowania

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Odszkodowania »

  Jestem specjalistą ds. odszkodowań. Pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać odszkodowanie należytej wysokości. Mam w tej dziedzinie duże doświadczenie i niezbędną wiedzę. Pomagam między innymi w przypadku wypadków komunikacyjnych, wypadków w prawy, wypadków rolniczych, wypadków śmiertelnych czy też błędów medycznych. Zaufały mi już setki osób z całego kraju.

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - odszkodowaniawypadki.info »

  Działalnością firmy MG Premium jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie doradztwa prawnego i europejskiego. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rozbudowaną kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale orientują się w przepisach prawa, w tym nie tylko polskiego ale i europejskiego, czy też poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej. Firma oferuje pomoc w przystępnych cenach.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, Rzeszów, za granicą »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej. W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną . Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie. W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krop.org.pl »

  Lekarz popełnił błąd i Twoje dziecko musi płacić za to cierpieniem? Odzyskaj odszkodowanie za błędy medyczne razem z firmą Krop, która od wielu lat pomaga Polakom. Wiele lat doświadczenia to efekt precyzyjnej i szerokiej oferty, wśród której nie może również zabraknąć odszkodowań za amputacje, czy za wypadek w rolnictwie. Wizytówką naszej firmy niezmiennie jest wysoka jakość i skuteczność, dlatego na naszym koncie dotychczas znajduje się tysiące zadowolonych klientów.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.patrickgordon.co.uk »

  Jesteśmy brytyjską firmą, która aktualnie oferuje pomoc polskim klientom w zakresie spraw związanych z odzyskiwaniem odszkodowań. Naszym klientom zapewniamy porady oraz prowadzenie spraw o odszkodowanie zgodnie z zasadą No Win No Fee. Najczęściej prawnik w naszej firmie pobiera prowizję od ubezpieczyciela strony pozwanej, dzięki czemu klient nie ponosi żadnych kosztów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w UK »

  Jeśli potrzebna Ci pomoc w sprawie odszkodowania powypadkowego to zachęcam Cię do skorzystania z oferty jaką posiada nasza firma w zakresie pomoc przy odszkodowaniach powypadkowych w UK. Oferujemy pomoc na każdym etapie uzyskiwania odszkodowania. Dzięki sporemu doświadczeniu możemy wywalczyć dla Ciebie najwyższe możliwe odszkodowania tak aby zapewnić Ci zadośćuczynienie za Twoje krzywdy.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek Anglia - Odszkodowania.co.uk »

  Zapoznaj się już dzisiaj z naszą ofertą, skierowaną do Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii. Oferujemy profesjonalną pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań, m.in. z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, na wakacjach czy zaniedbań lekarskich i niesłusznych zwolnień z pracy. Naszą wizytówką jest skuteczność, zaangażowanie, najwyższa jakość, profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję. Przekonaj się sam!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PATRONUS Ubezpieczenia Sopot - Mobilny Agent Ubezpieczeniowy »

  Patronus ubezpieczenia Sopot to Mobliny Agent Ubezpieczeniowy działający na terenie trójmiasta i województwa pomorskiego. Ubezpieczamy samochody, domy, mieszkania, firmy, życie, zdrowie czy podróże. A właściwie wszystko na co tylko wpadniesz:) Jesteśmy dostępni całą dobę, dojeżdżamy do klienta i posiadamy w ofercie wszystkie czołowo towarzystwa ubezpieczeniowe.

  Patronus Ubezpieczenia - Mobilny Agent Ubezpieczeniowy
  Telefon 731007001
  patronus@patronus-ubezpieczenia.pl
  http://patronus-ubezpieczenia. pl

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek w pracy »

  Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź oferuje pomoc dla ludzi którzy ulegli wypadkowi w pracy, ich prawnicy udzielą wsparcia przy uzyskaniu odszkodowań. Kwoty jakie można uzyskać sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych. Jeśli uległeś wypadkowi w pracy już w drodze do niej to powinieneś skontaktować się z kancelarią pod numerem telefonu 691862457 lub 606274295.

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek przy pracy »

  Działamy na rynku odszkodowań. Obsługujemy pracowników po wypadkach w miejscu zatrudnienia. Doradzamy pod względem formalnym, przejmujemy na siebie kontakt z ubezpieczycielami. Ubiegamy się o odszkodowania z ubezpieczeń społecznych i z ubezpieczeń OC właściciela biznesu. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów z całego kraju. Posiadamy potwierdzone osiągnięcia.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: