Podkategoria: Odszkodowania

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Wypadek w UK »

  Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z pomocą przy uzyskiwaniu odszkodowań. Posiadamy w tej branży duże doświadczenie. Dzięki temu zawsze gwarantujemy naszym klientom najlepszą obsługę. Jeżeli jednak sprawa nie zakończy się wygraną, wówczas nie pobierały żadnych opłat. Oferujemy pomoc ofiarom wypadków w Anglii, Niemczech, Irlandii, Austrii czy Holandii. Zajrzyj na naszą stronę internetową, wypełnij specjalny formularz zgłoszeniowy, a nasz konsultant zadzwoni do ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w Wielkiej Brytanii »

  Jeśli wybierasz się do pracy lub na wakacje poza Polskę musisz mieć świadomość, ze w uk opieka medyczna nie jest na najwyższym poziomie, a o udział w wypadku nie trudno. Przebywając tymczasowo w Anglii warto posiadać turystyczną polisę ubezpieczeniową która zapewni nam odszkodowanie jeśli byśmy się pochorowali i była nam potrzebna pomoc lub doznali urazu w samochodowym zdarzeniu będącym podstawą do wypłaty odszkodowania za poniesione krzywdy. Każde odszkodowanie, jakie chcielibyśmy uzyskać musi spełniać przesłanki odpowiedzialności, uwzględniając pobyt na terenie Anglii oraz mieścić się w ryzyku, za które ubezpieczyciel oferuje świadczenie lub odszkodowanie, niezależnie czy poszkodowanym staliśmy się w samochodowym karambolu, czy było to w pracy. Biorąc udział w wypadku powinniśmy zadbać o nasze przyszłe roszczenia powypadkowe zbierając od razu dane świadków i zabezpieczając wszelkie dowody. W Wielkiej Brytanii można dochodzić roszczeń samodzielnie, jak też za pośrednictwem specjalizujących się w odszkodowaniu firm.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Lublinie »

  Lubelskie Kancelarie to nowe, zlokalizowane w centrum Lublina, biuro porad prawnych. Nasz zespół stanowią prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Łącząc ich wiedzę i umiejętności z najlepszymi praktykami marketingu staramy się stworzyć nową jakość na rynku usług prawniczych. Renomę buduje się latami - jest to zadanie o tyle trudne, że każdy klient ma nieco inne oczekiwania. Naszym atutem jest elastyczne podejście do tych potrzeb. Dostosowujemy ofertę do oczekiwań zleceniodawców, tak aby w pełni zrealizować stawiane przed nami cele i założenia. Skuteczność i zaufanie to podstawa naszej działalności. Nasza praktyka skupia się na prawie karnym, cywilnym i administracyjnym. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i sporządzaniu pism procesowych. Opracowujemy projekty umów we wszystkich sferach życia i dla licznej grupy branż handlu oraz przemysłu. Porady prawne, które świadczymy, zawsze nakierowane są na możliwie najszersze ujęcie danego tematu i odszukanie rozwiązania optymalnego dla konkretnego Klienta w określonym stanie faktycznym.Koncentrujemy się na rezultacie, dlatego w naszych działaniach brak jest rutyny. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, tak jak każdy niuans może zadecydować o powodzeniu lub porażce. Dlatego stawiamy na możliwie najlepszy kontakt z klientem w celu pozyskania wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych dla trafnego zaplanowania przyszłych czynności.Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji można uzyskać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód »

  Nasza oferta to rozbudowane usługi jakie wykonujemy profesjonalnie już od 2005 roku. W tym czasie udało się nam uzyskać doświadczenie przy realizacji wielu zadań dla biznesu. W ramach naszych działań zapewniamy obsługę ze strony dwóch działów. Z jednej strony oferujemy kompleksowe usługi związane z likwidowaniem szkód. Zapewniamy między innymi likwidowanie szkód technicznych oraz merytorycznych. Oferujemy również możliwość wykonania nowoczesnych aplikacji w oparciu o aplikacje CRM/DMS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do współpracy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.odszkodowaniacentrum.pl »

  Przedmiotem działalności firmy Odszkodowania Centrum jest obsługa klientów zgłaszających chęć odzyskania odszkodowania. Firma należy do brytyjskiej grupy kapitałowej Omni Finances, która działa w branży odzyskiwania odszkodowań od 2003 roku cechując się ogromną skutecznością (blisko 14000 zadowolonych klientów w całej Europie). Firma pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań między innymi powypadkowych, czy też w miejscach pracy.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław AIF »

  AIF jest Kancelarią prawną, która już od 14 lat zajmuje się dla swoich klientów uzyskaniem odszkodowania lub uzyskaniem większego odszkodowania. Nasz zespół to profesjonaliści z zaangażowaniem. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www.aif.com.pl/ tel: 71 3490919 e-mail: info@aif.com.p Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania łódź »

  Nasza działalność zajmuje się odzyskiwaniem zadośćuczynień od firm ubezpieczających. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie daje nam możliwość zwyciężenia większej liczby spraw. Tworzymy wprawny zespół specjalistów, staramy się w większości spraw załatwić jak najwięcej korzyści dla interesanta. Reprezentujemy jednostki fizyczne jak i firmy w szerokim zakresie pozyskiwania odszkodowania od jednostek ubezpieczających. Występujemy w imieniu petentów z pozwami do sądów i ciągniemy również zapoczątkowane wypadki o odszkodowanie. Służymy poradą prawną w czasie kasacji kolizji przez ubezpieczyciela, również wtedy kiedy ubezpieczający zmniejsza kwotę odszkodowania lub stroni od zapłacenia. Bezpłatnie weryfikujemy wielkości uznanych odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe co sprawia, że będą Państwo świadomi czy przyznana kwota jest właściwa do uszczerbku. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w dochodzeniach zwrot kosztów leczenia, gdy klient straci mienie lub dojdzie do uszkodzenia wystąpimy w jego imieniu o odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazd. Wszystkie informacje o kancelarii, a także jeśli mają Państwo dowolne pytania to prosimy o zgłoszenie się do naszej jednostki www.compas-odszkodowania.pl Piotrkowska 116 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Łódź.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie – CODEX Warszawa »

  Mają państwo problem z uzyskaniem zapłaty za zadośćuczynienie ? CODEX dla państwa zajmie się sprawą skutecznie. Posiadamy wiele lat doświadczenia w tego typu sprawach. Zapraszamy do nas CODEX ul. Podwisłocze 21 35-309 Rzeszów strona: http://codex.org.pl/ tel: 0178522000 e-mail: biuro@codex.org.pl Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań za śmierć. Oferujemy w tej dziedzinie wiele praktycznej pomocy, dzięki której otrzymanie odszkodowania będzie jeszcze łatwiejsze, a ono samo będzie mogło mieć większą wysokość. Współpracujemy z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi, dlatego też nasze usługi są zawsze na najlepszym poziomie. Nie pobieramy wstępnych opłat, bezpłatnie zajmujemy się również rozpatrzeniem zasadności wniosku. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji!

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Agata Klima-Nowak Szczecin »

  Adwokat Agata Kilma-Nowak oferuje swoje usługi doradztwa prawnego dla osób prywatnych i firm. Zakres świadczonych prac obejmuje występowanie przed sądami, urzędami i innymi podmiotami w sprawach cywilnych, karnych, prawa pracy, prawa administracyjnego i innych. Adwokat Agata Klima-Nowak jest w stanie sprawnie poprowadzić m.in. sprawę rozwodową, spadkową, o alimenty i nie tylko. Siedzibą Kancelarii Adwokackiej jest Szczecin. W razie potrzeby pomoc prawna może zostać udzielona w języku angielskim, gdyż Agata Klima-Nowak jest również absolwentką studiów z zakresu tłumaczeń. Agata-Klima Nowak jest również autorką bloga Prawo dla Przedsiębiorczych, na którym porusza kwestie związane z prowadzeniem biznesu przez małych i średnich przedsiębiorców. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: