Podkategoria: Serwisy informacyjne

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Kurs euro NBP »

  Strona z aktualnymi kursami oraz informacjami na temat najważniejszych walut, cieszących się zainteresowaniem inwestorów na całym świecie. Szczególny nacisk kładziemy na walutę euro - zamieszczamy doniesienia i newsy ze świata finansów i biznesu. Na stronie udostępniamy także kalkulator walut online - narzędzie niezwykle przydatne każdemu zainteresowanemu wymianą walut. Dzięki niemu przeliczysz w kilka sekund jednostkę danej waluty na inną z automatycznym uwzględnieniem najnowszego kursy walut według danych Narodowego Banku Polskiego.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Niemcy to nasz bliski sąsiad. Serwis przeznaczony w całości warunkom pracy i życia w tym kraju. Dzięki nam dowiesz się najważniejsze informacje na temat pracy w Niemczech - co zrobić, żeby wyjechać, jakie dokumenty są potrzebne, gdzie zabiegać pracy i inne formalności. Dzięki nam przeanalizujesz, czy wyjazd do Niemiec Ci się sfinansuje. Oferta niemieckich firm, może skusić wielu Polaków, chcących poprawić swoje zdolności materialne. Obok Niemiec, rynek otwarty jest również w innych państwach europejskich. Odszukanie pracy w Niemczech nie jest banalne - przede wszystkim dla obcokrajowców. Nasz serwis ma na celu przybliżenie czytelnikom tej tematyki oraz odnalezienia się w gąszczu informacji na temat pracy w Niemczech.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nekrologi Wrocław - nekrologi w gazetach lokalnych »

  Szukasz szybkiego sposobu na umieszczenie nekrologu w gazecie? Chcesz załatwić to szybko i bez problemów, a najlepiej bez wychodzenia z domu? Możesz zakończyć swoje poszukiwania! Już teraz wejdź na stronę internetową www.nekrologi-wroclaw.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie twoje problemy. Dzięki www.nekrologi-wroclaw.pl bez wychodzenia z domu zamówisz umieszczenie nekrologu w dowolnej gazecie, a także w wydaniach internetowych gazety! Dzięki nam wszystko przebiegnie sprawnie i bez żadnego problemu, a ty na pewno dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Nie pożałujesz tej decyzji – gwarantujemy Ci to!

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybieramy samorząd Kępna »

  Poradnik wyborczy dla Kępna i okolicy. Dzięki niemu wyborcy mają okazję zapoznać się z nowymi zasadami obowiązującymi od tego roku w zakresie wyborów do rad gmin (okręgi jednomandatowe). Każdy też może sprawdzić w jakim okręgu mieszka i jacy startują w nim kandydaci. Poradnik jest oczywiście stroną rozwojową - na niej po rejestracji zostaną umieszczeni wszyscy startujący na radnych, burmistrza i wójtów. Tutaj również ukażą się wyniki wyborów - i to najprawdopodobniej szybciej niż na oficjalnej stronie PKW. Informator prowadzony jest przez wydawcę Ziemi Kępińskiej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gazetki promocyjne - GazetkaOnline24.pl »

  Sieci marketów cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju – ludzie bardzo często robią tutaj największą ilość zakupów. Jest to uwarunkowane przede wszystkich stosunkowo niskimi cenami w porównaniu do zwykłych sklepów. Co więcej, każda sieć marketów prezentuje gazetkę promocyjną, w której to możemy znaleźć wiele interesujących produktów w jeszcze niższej ofercie. Osoby, które na bieżąco śledzą aktualne promocje, z pewnością mogą przyznać, że każde takie zakupy to spora oszczędność.
  Aktualne gazetki promocyjne można znaleźć w każdym markecie, bądź też bezpośrednio w serwisie informacyjnym gazetkaonline24.pl. Przewagą tej drugiej opcji jest fakt, że znajdziesz tutaj gazetki wszystkich sieci sklepów z danej branży, co pozwoli Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cafejka.com - portal wielotematyczny »

  cafejka.com to codzienna porcja wiadomości ze świata sportu, gier, mody, zdrowia i wielu innych. Chcesz wiedzieć co się dzieje w reprezentacji piłkarskiej, mistrzostwach świata w Brazylii, jeśli interesujesz się trendami w modzie, przepisami kulinarnymi, newsami sportowymi albo lubisz czytać recenzje gier to ten portal jest dla Ciebie! Nasi dziennikarze poruszają wiele tematów, nie unikając najtrudniejszych spraw.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Norwegii »

  Czy praca w Norwegii zaspokoi twoje oczekiwania? Sprawdź, jak wygląda praca w Norwegiii. U nas masz wgląd w te informacje. Nie jest przesadą sformułowanie, iż aktualnie jednym z najlepszych miejsc pracy na świecie jest Norwegia. Serwis oddany problematyce legalnej pracy w Norwegii. Sprawdź najświeższe informacje na temat pracy w Norwegii. Kraj fiordów jest coraz popularniejszym celem emigracji zarobkowej. Praca w Norwegii - informacje i wskazówki dla Polaków zamierzających udać się do pracy w Norwegii. Praca w Norwegii - jak ją znaleźć? Przekazujemy informacje wyłącznie o sprawach powiązanych mniej lub bardziej z pracą Polaków w Norwegii. Kraj ten jest wymarzonym miejscem pracy dla osób chcących się osiedlić na stałe, jak i tych szukających sposobu na wysoki zarobek w prędkim tempie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Mój nowatorski wortal gospodarczy przedstawia ciekawe wiadomości, dotyczące tego czym jest spółka jawna lub firma, jakie są formy działalności gospodarczej, albo jak zawiesić firmę. Prezentowany przez nas wortal internetowy napisany jest w profesjonalny sposób i obiektywny, a zawarte w nim informacje są bezpłatne. Zakładanie działalności gospodarczej bywa dla raczkującego przedsiębiorcy czasem nie lada problemem. W szczególności wtedy gdy ktoś taki, kto planuje otwarcie własnego biznesu nie ma o tym żadnego pojęcia.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Latamy - portal lotniczy »

  Nasz portal w całości poświęcony lataniu i wszystkiemu co go dotyczy. Znajdziesz tu newsy poświęcone konkretnym przewoźnikom, w tym firmom oferującym jedynie loty czarterowe, a także informacje o lotniskach, biletach czy wypadkach lotniczych. Zachęcamy do systematycznego zaglądania, a także śledzenie naszego profilu na portalach społecznościowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żadna ciekawa informacja cię nie ominie. Dowiesz się również jako jeden z pierwszych o tanich biletach czy aktualnych promocjach linii lotniczych.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nju mobile blog »

  Blog poświęcony sieci komórkowej Nju mobile. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o operatorze Nju Mobile i sieci Orange. Na blogu dowiesz się wszystko o aktualnych promocjach, poznasz cenniki, pakiety i wiele więcej. Sprawdź jaką sieć komórkową wybrać - porównania kosztów różnych sieci komórkowych w Polsce. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Serwisy informacyjne - nowa strona:

Adres: