Podkategoria: Kluby fitness

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Fitness »

  Artykuły zaprezentowane na blogu poruszają tematykę zdrowego życia. Publikacje motywują do uprawiania sportu i wyjaśniają najważniejsze zasady zarządzania dietą sportowca i ogólnie osoby aktywnej fizycznie. Na blogu znajdziecie Państwo wiele domowych, bardzo zdrowych przepisów, w tym ciekawostki o zdrowej żywności. Bloga prowadzi pasjonatka fitness.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trening personalny katowice - magdaklimczak.com »

  Chcesz trenować bezpiecznie, efektywnie, a przy tym zadbać o zdrową dietę? Zapraszam do siebie. Nazywam się Magda Klimczak i jestem doświadczonym trenerem personalnym, który swoją ofertę kieruje do mieszkańców Katowic lub okolic. Zajmę się wszystkim i zadbam o to, aby szybko osiągnąć postawiony cel treningowy. Na moje wsparcie liczyć może każdy bez wyjątku. Zapraszam na magdaklimczak.com.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • InBody770 | profesjonalny analizator masy ciała »

  Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej? Znajdziesz ją właśnie w naszej ofercie. Zapraszamy do skorzystania z naszych urządzeń. Są one gwarantem najwyższej jakości. Co to oznacza dla ciebie? Przede wszystkim możliwość długiego użytkowania, co sprawia, że nie będzie potrzeby naprawiania wagi. Bardzo często otrzymujemy wiele pytań ze strony naszych klientów. Zawsze odpowiadamy najlepiej jak tylko potrafimy.

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kluby fitness

Kluby fitness - nowa strona:

Adres: