Podkategoria: Kluby fitness

« poprzednia strona · 3
 • FabrykaFit »

  Fabryka.fit to portal, którego domenę stanowią treningi i zdrowe odżywianie, czyli po prostu zdrowy tryb życia. Publikowane na stronie treści pomogą nam o siebie zadbać, ułożyć dietę i plan treningowy, pomoże nam dowiedzieć się czegoś na temat potrzebnego sprzętu treningowego czy procesów zachodzących w naszym organizmie. Jeśli chcemy poprawić jakość swojego życia, warto odwiedzić fabryka.fit.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Treningu Personalnego Igor Bilinskyi »

  Otyłość oraz nadwaga jest coraz większym problemem w naszym kraju. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w skład oferty wprowadziliśmy trening personalny. Zachęcamy do wpisania w wyszukiwarkę frazy trener personalny Bydgoszcz ceny, aby dowiedzieć się o najnowszej ofercie, jaką chcemy Ci zaproponować. Prowadzimy treningi indywidualne oraz grupowe. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady, to nasz trener z chęcią Ci jej udzieli oraz pomoże w doborze odpowiednich suplementów diety, oraz ćwiczeń.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Okinawan Kempo - karate kraków - Kubi Chiridoshi Dojo »

  Strona poświęcona jednej ze szkół karate Kraków - Okinawan Kempo. Szkoła Okinawan Kempo jest jedną z czołowych w Sztukach walki związanych z realnych szkół samoobrony. W Krakowie nauczana jest przez Norbert Andrzejewski, ucznia Kyoshi Piotr Ciećwierz 8 Dan, który studiował u Taiki Oyata 10 Dan. Szkoła charakteryzuje się dynamiczną reakcją na atak - technika defensywno-ofensywna związana jest z realnością wykonywanych technik. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków !!!

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trener personalny wrocław »

  Dobry trener personalny z przyjaznym nastawieniem do ludzi, nie posiadający problemów w nawiązywaniu kontaktów z nowymi osobami jest niezastąpioną składową sukcesu każdego szanującego się klubu fitness. W końcu to trener personalny zbiera problemy i informuje klubowiczów, a także obcuje z nimi i jest łącznikiem pomiędzy nimi, a odpowiednimi pracownikami klubu. Ewentualne braki w wiedzy praktycznej i teoretycznej trenera da się załatać szkoleniami. Najważniejsze jest jego nastawienie oraz umiejętności komunikacji. Trener personalny po prostu ma się dać lubić. Jeżeli zdobędzie zaufanie członków klubu, to jest to już olbrzymi sukces. Czasem trener personalny może mieć potężną wiedzę, ale jeśli jest typem osoby, której ciężko wyjść do ludzi oraz jego umiejętności interpersonalne pozostawiają wiele do życzenia, to raczej ludzie nie będą w stanie ani mu zaufać ani go polubić. Widzę trzeba umiejętnie sprzedać, a przy mrukliwym czy nieśmiałym nastawieniu ciężko to zrobić. Warto zastanowić się nad cechami charakteru zatrudnianego trenera personalnego.
  Dobry klub, to klub idący z duchem czasu. Jeżeli trener personalny ma efektywnie prowadzić treningi, a wyposażenie sprostać najnowszym wymogom i trendom fitness, to pracownicy klubu muszą się kształcić wielotorowo, pamiętając, że recepcja, trenerzy, instruktorzy i konsultanci to zestaw naczyń połączonych, od których zależy funkcjonowanie klubu. W końcu recepcja i konsultanci mogą świetnie współgrać z trenerem personalnym i razem dokształcać się w strategiach sprzedaży treningu personalnego, czy też pojmować najprostsze aspekty metodyki wysiłku fizycznego, mogąc poinformować klubowiczów, czy dane zajęcia są przystosowane do ich potrzeb. Klienci z pewnością docenią taką dbałość o szczegóły oraz wykształcenie kadry.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Trener osobisty Tarnowskie Góry - body-makers.pl »

  Body Makers to placówka znajdująca się w miejscowości Tarnowskie Góry. Pod adresem www.Body-Makers.pl będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o naszych metodach trenowania, o naszych ćwiczeniach, etc. W skrócie - oferujemy treningi medyczne, odchudzające, funkcjonalne, a także dla kobiet w ciąży bądź takich, które już urodziły. Naprawdę warto u nas ćwiczyć!

  Data dodania: 11 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fitness poznań »

  W tym momencie każdy kto wybierze Red Fitness możecie oczekiwać dla siebie doskonałych propozycji treningowych opartych przede wszystkim o sprawdzone metody. Znajdziecie tutaj świetny sprzęt, dlatego realizacja kolejnych treningów nie będzie Wam nastręczać większych trudności. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wyboru Red Fitness, ponieważ właśnie tam będzie można skutecznie zaktywizować siebie.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Salsy Loftodance »

  LofToDance to krakowska szkoła tańca, w której znajdziecie kursy salsy, bachaty i kizomby, a także lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Poza Krakowem organizujemy zajęcia prawie codziennie także w Katowicach, oraz Zakopanem. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem poprzez różne techniki taneczne. Nasza ekipa miłośników tańca nauczy Cię także jak do siebie dotrzeć i jak odczytywać znaki wysyłane przez innych. Rozmawiamy w parach, posługując się tańcem, a czasami mówimy do siebie także na osobności. LofToDance nauczy Cię poznać drugiego człowieka przez taniec. Uczymy tańczyć Facetów z Dziewczynami!

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Abhaya Wrocław - nauka astanga vinyasa jogi i jogi wg Iyengara »

  W dzisiejszym świecie zachodnim joga jest w dużej mierze stosowana zwłaszcza z powodu jej praktycznych zalet dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę wg dwóch metod: hatha joga wg ścieżki Iyengara oraz astanga vinyasa joga zgodnie z naukami Pattabhi Joisa. Możesz dołączyć na kursy dla początkujących i zaawansowanych. Trening jogi przywraca stabilność mięśni, wzmacnia oddech i czyni go lżejszym, eliminuje wyczerpanie oraz łagodząco wpływa na układ nerwowy, co w efekcie rozluźnia umysł. U podstaw jogi indyjskiej znajduje się mniemanie, że podróż ku harmonii zaczyna się od ciała i umysłu. Usprawniając ciało i umysł, wyczula się postrzeganie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Ashtanga Vinyasa Joga - jest energiczną postacią jogi, kładącą akcent na vinyasach, innymi słowy na ruchu zsynchronizowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę podstawowej serii dla astanga jogi: powitania słońca A i B, stopniowo przechodząc do pozycji stojących i siedzących. W trakcie ćwiczeń uwagę kładzie się na swobodę przejść między pozycjami oraz równomierny, energetyzujący oddech. Zajęcia są prowadzone w dynamicznym tempie. Hatha Joga - najpopularniejsza na zachodzie tradycji jogi indyjskiej, bazująca przede wszyskim na pozycjach ciała zwanych asanami a także na obserwacji oddechu. Praktyka zawiera naukę podstawowych asan a także wykorzystywanie pomocy do jogi. Nauka odbywa się w wolniejszym tempie, zwracamy tu uwagę na staranne praktykowanie pozycji. Wskutek wykonywania ustalonych pozycji ciało się umacnia i rozciąga. Joga to wywodząca się z Indii umiejętność zajmująca się powiązaniami pomiędzy intelektem, ciałem i oddechem.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Himalajska grota solna Kraków - vitalityboutique.pl »

  Vitality Boutique to klub sportowy z opcją limitowanego członkostwa. Dzięki temu możecie Państwo korzystać w cenie karnetu z wielu bezpłatnych zajęć w bardzo swobodnej atmosferze. Zapewniamy konsultacje z doświadczonymi trenerami personalnymi, w tym wsparcie w zakresie optymalizacji żywienia. Mamy strefy z wolnymi ciężarami, czy dobrze zaprojektowany obszar do street workout.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Body Gym Siłownia Białystok »

  W ramach oferty naszego Body Gym Centrum Sportowe, które działa na terenie Białegostoku jesteśmy w stanie oferować naszym klientom doskonałe warunki do realizowania ćwiczeń. Zapewniamy przestrzeń do ćwiczeń zarówno dla kobiet, jak też mężczyzn. Zapewniamy dostęp między innymi do siłowni, a także do przestrzeni do realizowania ćwiczeń fitness. Jednocześnie gwarantujemy stałe wsparcie ze strony doświadczonych trenerów.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kluby fitness

Kluby fitness - nowa strona:

Adres: