Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Gabinet Stomatologiczny Implantis »

  W Klinice Stomatologicznej IMPLANTIS w Krakowie zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, m. in. leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym, chirurgicznym oraz implantologicznym. Posiadamy na miejscu tomografię, 4 mikroskopy zabiegowe oraz skaner wewnątrzustny. Nasi Lekarze posiadają Curriculum endodontyczne. tel. 511 511 615, tel. 511 511 315

  Data dodania: 12 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Aparat Ortodontyczny Warszawa - lukadent.pl »

  Prześwietlenie zęba Warszawa? Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość. Nasi pacjenci są zawsze zadowoleni z naszych usług. W zakresie naszej propozycji znajdziesz między innymi: stomatologia estetyczna Warszawa, aparat na zęby Warszawa, leczenie kanałowe, licówki, korony porcelanowe oraz wiele innych. Oferta jest bardzo bogata, ale na tym nie poprzestajemy. Przez cały czas rozwijamy naszą działalność. Chcemy oferować jeszcze więcej i lepiej.

  Data dodania: 08 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Nowy Sącz »

  IwulskaDent to przychodnia dentystyczna, która przyjmuje pacjentów w Nowym Sączu. Przygotowaliśmy Państwu rozbudowane zaplecze diagnostyczne powiązane z tomografią 3D. Proponujemy implanty przy poważnych uszkodzeniach jamy ustnej. Nasz stomatolog prowadzi konsultacje chirurgiczne i związane ze stomatologią estetyczną, co pozwala na efektywne odświeżenie uśmiechu.

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka warszawa - Dental Avenue »

  Denstysta warszawa, to miejsce, które łączy Twój komfort z najwyższym poziomem leczenia. Nasza klinika stomatologiczna zajmuje się również protetyką i ortodoncją. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów oraz dysponujemy najnowszym sprzętem. Nasza kadra cyklicznie odbywa szkolenia, podnoszą swoje kwalifikacje. Przekonaj się sam i umów się na wizytę.

  Data dodania: 21 10 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: