Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 10 · 11 · następna strona »
 • Homeopata konin - jowisz.konin.pl »

  Od 1992 roku prowadzimy prywatną przychodnię lekarską w Koninie. Nasze główne specjalizacje to homeopatia, medycyna naturalna, stomatologia, ziołolecznictwo. Jesteśmy w stanie wyeliminować choroby w mało inwazyjny sposób. Mamy również zaplecze do typowania metabolicznego i ofertę wspierającą odchudzanie. Korzystacie Państwo z dwudziestoletniego doświadczenia internisty i stomatologa. Fachowców nagradzanych na arenie międzynarodowej.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog La Dentica w Krakowie »

  W naszej krakowskiej klinice zapewniamy klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie protetyki. Można u nas zdecydować się między innymi na wysokiej klasy korony pełnoceramiczne, porcelanowe na podbudowie z cyrkonu, na podbudowie z cyrkonu, złota, tytanu, korony i mosty akrylowe, licówki ceramiczne, korony porcelanowe na implantach, protezy szkieletowe na zatrzaskach, protezy na implantach. Pełna oferta na stronie www.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortofan dr Wyszomirska - CEREC: jednowizytowe leczenie stomatologiczne »

  Ortofan to nowoczesna klinika stomatologiczna, oferująca kompleksowe usługi z dziedziny profilaktyki i leczenia chorób zębów i jamy gębowej. Oferujemy usługi ortodontyczne, implantologię i periodontologię. Pełen wachlarz naszych usług można sprawdzić na stronie internetowej kliniki. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wizyty. Jesteśmy do państwa wszelkiej dyspozycji.

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Whitening Ireland »

  Whitening Ireland jest witryną internetową firmy Irlandzkiej firmy zajmującej się wybielaniem zębów. Firma przez kilka lat swojej obecności na rynku zebrała wielu zadowolonych z jej usług klientów i wyrobiła sobie świetną opinię w branży. Whitening Ireland specjalizuje się w usługach takich jak: laserowe wybielanie (laser whitening), wybielanie zębów (teeth bleaching, tooth whitening). Dzięki świetnym ceną i solidnemu wykonaniu każdego zlecenia firma Whitening Ireland jest jedną z najlepszych firm tego typu w Irlandii.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog-slupsk.com - stomatolog Słupsk »

  Prywatny Gabinet Stomatologiczny zlokalizowany przy ul. Batalionów Chłopskich 23 w Słupsku istnieje od 1999 roku. Zakres działalności obejmuje pomoc dla pacjentów dorosłych oraz dzieci. W gabinecie dostępne jest bezbolesne znieczulenie komputerowe oraz znieczulanie gazem rozweselającym. Zakres świadczonych usług obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz leczenie kanałowe, zabiegi chirurgiczne, protetykę. Pacjenci mogą tutaj wybielić zęby, skorzystać z piaskowania, nałożyć biżuterię nazębną, wykonać licówki i wkłady porcelanowe.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Bielsko - trident.bielsko.pl »

  Trident to profesjonalny gabinet stomatologiczny, specjalizujący się w wielu dziedzinach chorób zębów i jamy ustnej. Dzięki specjalistom, których zatrudnia, może świadczyć kompleksowe usługi z zakresu ortodoncji, implantologii czy chirurgii stomatologicznej. Proponuje usługi prywatne, oraz refundowane przez NFZ.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika stomatologiczna Soldent »

  Klinika dentystyczna Soldent, która działa w Warszawie, jest w stanie zaproponować swoim pacjentom możliwość skorzystania z wielu usług dentystycznych, które prezentują doskonały poziom. Oferowana jest stomatologia zachowawcza, estetyczna i endodoncja. Ponadto, w klinice wykonywane są też usługi chirurgii stomatologiczne oraz periodontologii. Dzięki temu klienci mają możliwość skutecznie zadbać o swoje zęby. W razie potrzeby, koszty leczenia mogą zostać rozłożone na raty. Klinika jest też przygotowana na przyjmowanie dzieci.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta chojnice »

  Marzysz o posiadaniu zdrowych zębów? Jeżeli tak to nasze centrum stomatologii znajdujące się w dogodnym punkcie Chojnic to doskonały wybór dla Ciebie. Mamy świetna ekipę lekarzy specjalistów oraz bardzo nowoczesny sprzęt. Pozwala nam to na realizację zabiegów stomatologicznych dla każdego. Podejmujemy się zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej oraz wielu innych usług. Nasze usługi stoją na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niewidocznyaparat.pl - Invisalign »

  Marzysz o prostych zębach? Skontaktuj się jak najszybciej z nami. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualny projekt, który zagwarantuje Ci piękny uśmiech. Wszystko za sprawą Invisalign, czyli przezroczystego aparatu korygującego wady zgryzu. To rewolucja na rynku ortodontycznym. Działa cuda i to bez cienia najmniejszego dyskomfortu. Jeśli wybierzesz tę metodę ograniczysz liczbę wizyt u ortodonty podczas leczenia do niezbędnego minimum. Będzie to zaledwie jedna wizyta na 4 miesiące, nakładki zmieniać będziesz samodzielnie.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty ortodontyczne Kraków - ortomania.pl »

  Klinika ortodontyczna ORTOmania z Krakowa zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wykorzystujemy metody nieinwazyjne skupiając się nad tym, aby nie usuwać zdrowych zębów. Dla każdego pacjenta opracowujemy indywidualny plan leczenia. Pracujemy na aparatach stałych, estetycznych, ceramicznych, szafirowych i kolorowych. Stosujemy także klasyczne aparaty metalowe oraz płytki retencyjne czy aparaty retencyjne. W klinice funkcjonuje pracownia RTG wykonująca zdjęcia punktowe oraz zdjęcia panoramiczne zębów.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: