Podkategoria: Psychologia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Psychiatra »

  PSYCHOMedical to przyjazne miejsce, w którym zawsze podchodzi się indywidualnie do każdego człowieka. U nas Twój problem jest najważniejszy. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, powinieneś zgłosić się właśnie do nas, a na pewno Ci pomożemy. Jest to miejsca dla Twoich najbliższych, którzy dotknięci są takimi chorobami jak depresja lub nerwica. U nas można liczyć nie tylko na pomoc psychiatry i psychoterapeuty, ale również na pomoc kardiologa i neurologa. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia - ptppd.pl »

  Nasze Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej działa od 2006 roku. Celem ośrodka jest wspólna działalność psychoterapeutów z całej Polski, związanych z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Tworzymy grupę psychoterapeutów i superwizorów. Organizujemy liczne konferencje, wydajemy literaturę profesjonalną, wymieniamy swoje doświadczenia i wiedzę. Szczegóły na stronie ptppd.pl.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychodynamiczne studium - kcp.com.pl »

  Kcp.com.pl jest stroną Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest to miejsce, które zajmuje się psychoterapią w tym nurcie. Nasza oferta nie jest jednak skierowana wyłącznie do klientów. Oferujemy także szkolenia różnego rodzaju, które przygotowują do pracy w nurcie psychodynamicznym. Są prowadzone wyłącznie przez najlepszych specjalistów z tej dziedziny.

  Data dodania: 20 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia grupowa »

  Znajdujący się w Warszawie gabinet psychologiczny Stabil – psychoterapia Zofia Chludzińska posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu różnego rodzaju uzależnień związanych między innymi z alkoholem, narkotykami, hazardem, komputerem, a także zapobieganiu ich nawrotom. W ofercie gabinetu znajdziesz między innymi sesje terapii indywidualnej i grupowej. Możesz już teraz otrzymać profesjonalną pomoc ze strony specjalisty.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin - interpsyche.pl »

  W ofercie naszego Centrum Interpsyche możesz znaleźć terapię indywidualną i rodzinną, zarówno dotyczącą dorosłych jak i młodzież, zajmujemy się także szkoleniami i rozwojem osobistym. Nasza kadra to sami specjaliści, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i poddają się superwizji. Dzięki temu zapewniamy ci najbardziej skuteczną pomoc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 14 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Kręblewska - nerwica natręctw leczenie Kraków »

  Zajmujemy się w naszym gabinecie psychoterapeutycznym, psychologicznym oferujemy realizowanie profesjonalnych terapii. Nasz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny zapewnia wykonanie poszczególnych terapii w sposób indywidualnie dopasowany z wykorzystaniem podejścia psychodynamicznego. Zapewniamy również dopasowanie metod terapeutycznych po wykonaniu konsultacji, które obejmują od dwóch do czterech wizyt.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Busola - Psycholog dziecięcy Warszawa »

  Domeną działalności prowadzonej przez Centrum Rozwoju Osobistego i Usług Psychologicznych Busola są usługi rozwoju osobistego, jak i wsparcie psychologiczne, w tym również dla dzieci i młodzieży. Ponadto klienci w ofercie będą mogli znaleźć również usługi w zakresie rozwoju zawodowego, czy też usługi dedykowane dla cudzoziemców.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji poznań - leczenieosobowosci.pl »

  Udostępniamy Państwu kontakty do dobrych psychoterapeutów w Poznaniu. Leczymy z powodzeniem nerwicę, depresję, napięcie emocjonalne, zróżnicowane zaburzenia osobowości. Doradzamy parom, a także wychowawcom. W naszym ośrodku możecie się Państwo spotkać z seksuologiem (dyskretna atmosfera). Gwarantujemy doraźne i długoterminowe wsparcie w atmosferze zaufania.

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia przez internet - bezproblemowo.com »

  Terapia za pośrednictwem Internetu? Teraz to możliwe. Na bezproblemowo.com możesz poddać się psychoterapii za pośrednictwem kilku kanałów w Internecie – Skype, mail lub telefon. To doskonała propozycja nawet dla emigrantów, którzy chcą być pod stałą opieką polskiego terapeuty, a często zmienia miejsce zamieszkania. Skontaktuj się z nami, aby umówić najbardziej dogodną formie terapii i zacznij już dziś.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lubikowska.szczecin.pl »

  Jako psycholog Barbara Lubikowska do swojego gabinetu, który mieści się w Szczecinie przy ulicy Z. Nałkowskiej 4/11 Zapraszam osoby, które potrzebują psychoterapii. W moim gabinecie pomoc znajdą dzieci i dorośli, a w tym pary czy małżeństwa. Cechuje mnie duże doświadczenie, które przy rozwiązywaniu problemów natury psychicznej jest niezbędne. Zapraszam na lubikowska.szczecin.pl

  Data dodania: 21 01 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: