Podkategoria: Nawigacja satelitarna

 • Aids to Navigation Maritime Office in Gdynia »

  Prywatny serwis przedstawiający morskie i lądowe oznakowanie nawigacyjne będące w gestii Urzędu Morskiego w Gdyni. Informacje o znakach nawigacyjnych pozyskano na podstawie publikacji BHMW „Spis Świateł i Sygnałów Nawigacyjnych” t.1 (521) oraz własnych danych. Sukcesywnie dodawane są nowe informacje oraz aktualne zdjęcia.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja gps pojazdów »

  Navifllet to idealny system przeznaczony dla firm spedycyjnych i transportowych służący do lokalizowania w czasie rzeczywistym samochodów flotowych. Dzięki systemowi oszczędza się koszty związane z wydatkami na paliwo i optymalizuje się pracę kierowców. Koszt systemu zaczyna się już od 1 zł. dziennie.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wybrać nawigację »

  Nawigacja w telefonie komórkowym? Teraz to możliwe! Dzięki wspaniałej ofercie sieci Orange możliwe jest ściągnięcie nawigacji na telefon komórkowy. To bardzo praktyczny sposób na to, aby zawsze wiedzieć, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz. Nasza aplikacja jest bardzo często aktualizowana i z nami na pewno się nie zgubisz. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę internetową, wyślij esemesa, pobierz aplikację i zainstaluj w swoim telefonie komórkowym. Następnie ciesz się nawigacją w telefonie!

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps »

  Oferujemy szeroki zakres usług telematycznych. Jesteśmy liderem na rynku, firmą dynamicznie rozwijającą się i wielokrotnie nagradzaną, m.in. dwukrotnie otrzymaliśmy zaszczytny tytuł "Gazeli biznesu". W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi lokalizowania pracowników i pojazdów, monitorowanie i zarządzanie flotą i inne. Dzięki zastosowaniu zaproponowanych przez nas rozwiązań wzrośnie wydajność pracy oraz bezpieczeństwo. Pozwalają one również zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nawigacja satelitarna

Nawigacja satelitarna - nowa strona:

Adres: