Podkategoria: Komornicy

 • Sekurytyz - wykup wierzytelności »

  Firma Sekurytyz specjalizuje się w wykupie wierzytelności wynikających z obrotu gospodarczego. Każda firma i osoba może zwrócić się do Sekurytyz z zapytaniem ofertowym. Specjaliści Sekurytyz po przeanalizowaniu wierzytelności przedstawią propozycję ceny wykupu. Dzięki nam możesz uzyskać choć część długo nawet od osób, które wpisane są do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych. Centrala Sekurtyz mieści się w Warszawie, jednak firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik sądowy warszawa »

  Kancelaria komornicza z Warszawy, która wyszukuje na wniosek wierzyciela majątek dłużnika, a także prowadzi egzekucję komorniczą zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Kancelaria działa w ramach orzeczeń sądów. Kancelaria zajmuje skutecznie nieruchomości, rachunki bankowe, czy ruchomości. Komornik posługuje się zróżnicowanymi narzędziami informatycznymi.

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Komornik sądowy łódź - komornikglowacka.pl »

  Komornik (Łódź – Śródmieście, Joanna Głowacka) wspiera wierzycieli przy kontakcie z dłużnikami. Komornik działa z polecenia wierzyciela i podejmuje działania zmierzające do określenia aktualnego stanu majątku dłużnika. Komornik przyjmuje interesantów, często w trybie pilnym i obsługuje sprawy nie tylko zgodne z podstawowym regionem. Do kancelarii mogą zgłaszać się wierzyciele z różnych stron kraju.

  Data dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komornicy

Komornicy - nowa strona:

Adres: