Podkategoria: Pomoc Drogowa

« poprzednia strona · 3
 • Autopomoc Poznań »

  Jest wiele firm, które oferują usługę typu pomoc drogowa Poznań ale tak naprawdę tylko nasza odznacza się najwyższą jakością i do tego jeszcze szybkością. Nigdy jeszcze holowanie Poznań nie odbywało się tak szybko i sprawnie. Dzięki systemowi, którym się posługujemy autoholowanie naszego pojazdu może się odbyć w zaledwie kilkadziesiąt minut. Taka oferta z pewnością zainteresuje każdego, bowiem tego typu autopomoc Poznań jest po prostu na wagę złota. Inne firmy nie oferują usług na takim poziomie i wykonywanych w takim tempie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomocdrogowa-autoserwis.pl »

  Świadczymy usługi pomocy drogowej dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działalność w tej branży prowadzimy już od 2005 roku. Holujemy samochody osobowe, dostawcze, tiry oraz sprzęt specjalistyczny. Zajmujemy się również drobnymi naprawami na drodze i mobilną wulkanizacją. Nasze pojazdy pomocy drogowej wyposażone są w agregaty, kompresory, komputer do diagnostyki elektroniki, oprzyrządowanie warsztatu mechanicznego. Możemy dowieźć paliwo, odpalić samochód, wyciągnąć pojazd z rowu. Dla Klientów możemy również zarezerwować noclegi.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Holik - Pomoc drogowa 24h/7 - Gdańsk, Sopot, Gdynia - Holowanie »

  Pomoc drogowa 24h/7 (całodobowo) - Trójmiasto - Gdynia, Sopot, Gdańsk, S6, S7, Autostrada A1. Holowanie, laweta, wymiana koła, dowóz paliwa. Najlepsze ceny! Auto holowanie 24h: - samochodów osobowych - samochodów powypadkowych - busów - motocykli - maszyn - wózków widłowych - przyczep - i innych pojazdów Inne nasze usługi: - wymiana koła na drodze - dowóz paliwa - odpalanie auta - wyciąganie zakopanego auta - drobne naprawy na drodze.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa i holowanie »

  Oferta firmy Auto Jet to przede wszystkim pomoc drogowa - czyli jeżeli przydarzy się Państwu jakieś nieszczęście na drodze, prosimy o to, aby po prostu wezwać nas, a jeden z naszych pracowników przyjedzie lada moment. Przede wszystkim działamy na trasie z Bielska-Białej do Cieszyna. Oprócz pomagania nieszczęśliwym kierowcom - osobówek, ale również ciężarówek, zajmujemy się naprawą aut.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Oferta naszej firmy obejmuje szeroki oraz kompleksowy zakres usług, które związane są z pomocą drogową oraz ratownictwem na drodze. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi możliwość korzystania z pomocy ze strony doświadczonego, wykwalifikowanego zespołu pracowników. Zapewniamy obsługę z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji, nowoczesnego sprzętu holowniczego oraz ratowniczego. Naszą obsługę zapewniamy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dzwigijaniak.pl »

  Firma Dzwigijaniak to synonim wysokiej jakości usług, podczas których wykorzystywane są najnowsze sprzęty. To tutaj możesz skorzystać z usług dźwigowych, przeładunku pojazdów ciężarowych czy wynajmu podnośników. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników dźwigowych. Ponadto walorem naszej firmy od lat pozostaje dyspozycyjność, skuteczność czy też wskazanie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej. Szerokie zainteresowanie klientów jest efektem bogatej oferty, która staramy się urozmaicać.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Auta z gwarancją »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących między innymi efektywnego zarządzania należnościami finansowymi dla spółek handlowych. Nasza firma działa również na rynku zapewniania rozwiązań, które z wykorzystaniem nowoczesnych technologii mają na celu zapewnienie zwiększenia bezpieczeństwa realizowania sprzedaży pojazdów używanych. Zabezpieczamy przy takich transakcjach obie strony.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Auto24help.pl - laweta łódź »

  Nasza główna specjalizacja to pomoc na drodze w systemie dwudziestoczterogodzinnym, niezależnie od dnia tygodnia. Działalność prowadzimy w Łodzi. Dysponujemy lawetami, a także stacją kontroli pojazdów połączoną z warsztatem samochodowym. Z drobnymi usterkami radzimy sobie błyskawicznie. Podstawiamy auto zastępcze przy większych problemach. Charakteryzujemy się ubezpieczeniem OC.

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Szczecin - pomocdrogowaszczecin24h.pl »

  Pomożemy państwu w każdej drogowej sytuacji. Warto mieć nasz numer alarmowy ponieważ jeden telefon może bardzo ułatwić państwu życie. Prowadzimy solidną pomoc drogową w każdej sytuacji. Holujemy samochody z miejsca a do b jak i odbieramy państwa i auto bezpośrednio z miejsca kolizji lub awarii. Funkcjonujemy nieprzerwanie od kilku lat i jesteśmy sprawdzonym partnerem. Mamy spore doświadczenie w branży. Wystarczy do nas zadzwonić a natychmiast udzielimy państwu pomocy. Każde zlecenie traktujemy poważnie. Cena jest zawsze indywidualnie ustalana z klientem. Działamy szybko i sprawnie. Jesteśmy do państwa dyspozycji 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. Przyjedziemy na miejsce awarii i pomożemy. Holujemy nawet mocno uszkodzone pojazdy powypadkowe. Nasze lawety są obsługiwane przez doświadczonych kierowców którzy są odpowiednio przeszkoleni. Każda laweta jest profesjonalnie wyposażona. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy jak i osoby prywatne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Translend »

  Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem usług na rynku motoryzacji związanych między innymi pomocy drogowej dotyczących takich sytuacji jak awarie, wypadki drogowe. Jednocześnie naszym klientom zapewniamy również auta zastępcze, które możemy naszym klientom zapewnić również w ramach OC. W naszej firmie świadczymy również usługi dotyczące między innymi wynajmowania w długim oraz krótkim czasie samochodów renomowanych marek.

  Data dodania: 17 07 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa - nowa strona:

Adres: