Podkategoria: Dolny Śląsk

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Firma sprzątająca Wrocław »

  Nasza firma służy Państwu pomocą w czynnościach, których nie lubicie i których sami nie chcecie wykonywać. W sprzątaniu! Sprzątamy szybko i sprawnie Wasze mieszkanie, dom, biuro czy inny obiekt. Zrobimy to dobrze bo: a)znamy się na tym - kilkanaście lat doświadczenia robi swoje) b) nasz starannie dobrany personel również wie jak to zrobić c)posiadamy ku temu odpowiedni sprzęt czyszczący i chemię. Zaufaj nam i zadzwoń.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu »

  Na pytanie czy istnieje idealne liceum we Wrocławiu odpowiedź jest jedna: istnieje! Mowa tu o Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu. Szkoła ta jest niesamowitym miejscem, mieszczącym się w budynku średniowiecznego klasztoru, umiejscowionym w samym sercu miasta.
  Liceum posiada wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją pomagają zdobywać nową wiedzę swoim podopiecznym. Każdy traktowany jest uczciwie i na równi z innym. Wszyscy uczniowie uczęszczają na zajęcia w identycznych mundurkach, dzięki czemu nikt nie czuje się gorszy od pozostałych.
  To wrocławskie liceum zapewnia swoim uczniom wiele zajęć pozalekcyjnych. Podopieczni biorą udział w licznych imprezach organizowanych w ciągu całego roku a także mają możliwość skorzystać w wielu wycieczkach. Część z nich stanowią również wycieczki zagraniczne. Prócz tego każdy może rozwijać swoje pasje w wielu dziedzinach, m. in. uprawiać kajakarstwo, brać udział w laboratoriach chemicznych czy też szkolić się w dziennikarstwie. To liceum we Wrocławiu jest po prostu idealne!

  Data dodania: 28 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przechowalnia rowerów »

  Zastanawiasz się gdzie oddać rower do przechowania w okresie jesieni i zimy? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy odebranie sprzętu z miejsca zamieszkania i dostarczenie go z powrotem pod wskazany adres; - możliwość zostawienia sprzętu w przechowalni na dowolny okres czasu; przechowanie Twojego roweru w bezpiecznym, ciepłym i suchym miejscu.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolny Śląsk

Dolny Śląsk - nowa strona:

Adres: