Podkategoria: Usługi informatyczne

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Odzyskiwanie danych z pendrive - hddlaboratory.pl »

  Zajmujemy się odzyskiwaniem danych znajdujących się na takich nośnikach pamięci, jak dyski twarde, płyty CD, DVD, karty pamięci, pendrive i wielu innych. Zajmujemy się tym już od 15 lat. Mamy duże doświadczenie, jeżeli chodzi o odzyskiwanie danych z karty pamięci, odzyskiwanie zdjęć czy odzyskiwanie danych po formatowaniu. Świadczymy skuteczne i wysokiej jakości usługi.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Datarino - analityka biznesowa »

  Datarino, czyli jedna z największych hurtowni danych w Polsce. Big Data w Datarino to: konsulting, integracja, przechowywanie, repozytorium big data oraz analityka danych. Wejdź na stronę datarino.com i sprawdź, jak big data rewolucjonizuje sposób zarządzania organizacją niezależnie od branży, specjalizacji, wielkości czy obszaru działania. Na stronie dowiesz się także, jakie korzyści dają obszerne zbiory danych oraz dlaczego warto współpracować z firmą Datarino. Zapraszamy do odwiedzin oraz kontaktu.

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie i backup danych - www.vol.com.pl »

  Działamy na rynku usług informatycznych od 1991 roku. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sieci komputerowych, rozwiązań serwerowo-macierzowych, outsourcingu IT, wirtualizacji. Powierz nam opiekę nad swoją infrastrukturą, aby mieć pewność nieprzerwanego działania systemu i bezpieczeństwa danych. Więcej o naszej działalności i zrealizowanych projektach przeczytasz na www.vol.com.pl

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ups - www.ntz-ups.pl »

  NTZ to firma odpowiedzialna za serwis zasilaczy UPS. Naprawiamy zasilacze dużej mocy i znamy rozwiązania praktycznie wszystkich popularnych producentów. Zapewniamy ponadto szkolenia branżowe, testy obciążeniowe zasilaczy, projektowanie systemów zasilania. Dysponujemy działem z częściami. Obsługujemy zlecenia w przestrzeni ogólnokrajowej. Mamy dwudziestoletnie doświadczenie branżowe.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • ITCenter - usługi internetowe »

  Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta z osobna, dlatego nasze rozwiązania są optymalnie dopasowane do twoich potrzeb. Zajmujemy się zarówno warstwą teletechniczną, a także oprogramowaniem i sprzętem.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uslugi informatyczne - obsluga-informatyczna.com.pl »

  Naprawiamy komputery w firmach we Wrocławiu. Wprowadzamy oprogramowanie antywirusowe. Świadczymy zdalną, stacjonarną lub telefoniczną pomoc techniczną. Dobieramy i optymalizujemy programy przydatne w rozliczaniu przedsiębiorstw. Mamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, a także w promocji biznesu w sieci. Dodatkowo obsługujemy szkolenia z obsługi komputera.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi informatyczne

Usługi informatyczne - nowa strona:

Adres: