Podkategoria: Programy

« poprzednia strona · 13
 • Obieg dokumentów - fakturymanager.pl »

  BPC-ONLINE oferuje klientom system FakturyManager. Atuty tego programu to: digitalizacja dokumentów, archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, integracja z ERP. Jest to nowoczesne oprogramowanie biznesowe, które usprawnia pracę każdej firmy. W jednym miejscu można zgromadzić dokumenty, które dostępne są następnie dla każdego upoważnionego pracownika w czasie rzeczywistym. Jest to usprawnienie w zarządzaniu firmą, a więc znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pity2014i2015.pl »

  Pity2014i2015.pl to serwis internetowy poświęcony tematyce PIT-ów. Skierowany jest więc do przedsiębiorców i osób fizycznych. To w danym serwisie znajdują się różne programy przeznaczone głównie do rozliczania zeznań podatkowych. Są to programy darmowe. W tym miejscu znajduje się lista takich programów, które uznano za najlepsze. Programy przeznaczone są dla osób, które przy użyciu programu chcą wykonać taki PIT.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dedykowane oprogramowanie dla firm »

  Szukasz specjalistów od oprogramowania ? Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat i posiadamy olbrzymie doświadczenie. W naszej ofercie znajduje się wykonywanie aplikacji przeznaczonych na telefony mobilne, tworzenie dedykowanego oprogramowania, stron wykonanych w technologii RWD i wiele więcej. Posiadamy wiele doskonale wykonanych projektów, które świadczą o naszych umiejętnościach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona firmowa Interbud oferuje oprogramowanie edukacyjne oraz dla budownictwa »

  Strona firmowa Interbud oferuje oprogramowanie edukacyjne oraz dla budownictwa. Oferujemy m.in. program dla zdających na uprawnienia budowlane Tester - uprawnienia budowlane. Program Tester 3.3 Uprawnienia Budowlane umożliwia powtórzenie, testowanie oraz naukę pytań egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • System CRM Kamflex »

  System CRM to podstawowe narzędzie w każdej firmie. Odpowiednio wdrożone będzie umożliwiało na zwiększenie sprzedaży. System Kamflex jest dostępny online z dowolnego urządzanie wyposażonego w przeglądarkę. Usługa pozwala na wystawianie faktur, prowadzenie kalendarzy, zarządzanie klientami, szansami sprzedażowymi, reklamacjami oraz magazynami.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.istore.pl »

  iStore.pl jest platformą, która pozwala na założenie własnego sklepu internetowego. Jego grafika jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna, ponieważ sklep doskonale pasuje do wszystkich urządzeń mobilnych. Klienci mogą ponadto zdecydować się na prowadzenie działań marketingowych, na przykład SEO lub Social Media. Proponowane jest też wsparcie specjalistów oraz usługi księgowe. Cennik usług zamieszczono na stronie www.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIT Projekt - program do rozliczania pit 2015 »

  Zbliża się koniec 2015 roku. Do kwietnia będziemy mieli czas na złożenie deklaracji PIT. Aby wypełnić dokument i zanieść go do Urzędu Skarbowego należy skorzystać z najlepszego programu. Jeśli masz problem z wypełnieniem swojego PIT-u, to odwiedź naszą stronę, gdzie będziesz mógł pobrać najlepszy program do jego wypełnienia.

  Data dodania: 19 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie OCR - ABBYY FineReader »

  Proponujemy Państwu oprogramowanie, w którym występuje funkcja rozpoznawania tekstów z PDF – ów oraz zdjęć. Dzięki nam zaczniecie Państwo przekształcać zdjęcia, np. artykułów bezpośrednio do edycji. Nasze oprogramowanie umożliwia również edytowanie plików PDF i ich szeroką modyfikację wraz ze scalaniem, czy zabezpieczaniem. Na stronie odnajdziecie Państwo wersje demo oprogramowania FineReader.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ErpSerwis.net - oprogramowanie dla firm produkcyjnych »

  W firmie ERP Serwis z Częstochowy znajdziecie Państwo znakomitej jakości programy do zarządzania firm. W jednym miejscu zebraliśmy znakomite oprogramowanie ERP, które sprawdzi się w wielu różnych branżach. Gwarantujemy coś dla firm transportowych, produkcyjnych, agencji reklamowych, biur rachunkowych czy też sklepów lub hurtowni. Pełna oferta naszych systemów dostępna jest na stronie erpserwis. net.

  Data dodania: 20 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • http://wersja-studencka.pl/ »

  Jeżeli interesuje Cię Solidworks, czyli nowoczesne oprogramowanie CAD 3D Solidworks wersja studencka, koniecznie dowiedz się jakie oferty przygotowała firma SOLIDEXPERT. Oferujemy nie tylko program w wielu wydaniach (Educational Edition, Student Edition, Education Trial itd.), ale także certyfikat znajomości programu SOLIDWORKS, konkursy (You Can Design, Open Minds) i szkolenia związane z używaniem Solidworks.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: