Podkategoria: Usługi informatyczne

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Internet światłowodowy »

  S-NET to firma projektująca i udostępniająca szereg rozwiązań teleinformatycznych dedykowanych dla biznesu. Jesteśmy właścicielem Data Center i największej sieci światłowodowej w Krakowie, posiadamy szereg sieci lokalnych oraz styki z największymi polskimi dostawcami. Specjalnie dla biznesu, przygotowaliśmy dostęp do Internetu, hosting w chmurze, serwery dedykowane oraz transmisję danych. Proponujemy również telefonię VoIP oraz ISDN, świadczymy usługi outsourcingowe z zakresu administracji siecią i serwerami. Zajmujemy się budową i utrzymaniem sieci teleinformatycznych, udostępniamy wirtualne Data Center, proponujemy dzierżawę włókien oraz świadczymy inne usługi skierowane w stronę operatorów telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inter-Web.pl Projektowanie stron WWW Otwock »

  Inter Web to firma stworzona z pasją, która umożliwia wyjątkowe i nieszablonowe podejście do klienta z każdej branży. W naszej ofercie odnajdą Państwo profesjonalne strony WWW w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach, prowadzenie FanPage firm oraz pozycjonowanie stron na czołowe miejsca w wyszukiwarkach.Realizowane strony WWW tworzymy w oparciu o system CMS, dzięki któremu każdy klient może edytować zawartość swojej strony w dowolnej chwili co sprawia, że jej obsługa i prowadzenie staje się proste jak nigdy dotąd. Regularnie aktualizowana oferta, galeria to jeden ze sposobów na sukces strony internetowej tworzonej przez Inter Web.Więcej informacji, cechy naszych stron i szczegóły na naszej stronie : www.inter-web.pl

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych »

  Jotis to działająca w Gdańsku firma, która proponuje szeroki wachlarz najwyższej jakości usług związanych z marketingiem tradycyjnym oraz internetowym. Klienci mogą zdecydować się na projektowanie stron www, portali oraz sklepów internetowych. Dodatkowo, istnieje możliwość ich pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Firma proponuje ponadto projektowanie aplikacji dedykowanych.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dream ITeam - obsługa informatyczna firm Warszawa »

  Oferta firmy DreamITeam skierowana jest do wszytkich osób z Warszawy i okolic, które potrzebują profesjonalnego i kompetentnego partnera, który zapewni merytoryczny audyt IT, czy też outsourcing informatyczny. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia zespół wykwalifikowanych specjalistów. Klienci mogą liczyć na szybką pomoc, w tym także zdalną oraz na atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Arries pozycjonowanie stron freelancer SEO »

  Niezależny specjalista SEO freelancer oferujący pozycjonowanie i optymalizację stron internetowych. Oferta skierowana jest do właścicieli stron, sklepów i serwisów internetowych z terenu całej Polski oraz zagranicy. Arries zapewnia kompleksową obsługę SEO oraz wdrożenia optymalizacyjne dla każdego rodzaju serwisu internetowego.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.dakorbut.pl »

  Firma D.A. Korbut jest generalnym oraz oficjalnym przedstawicielem marki TimoCom Soft- und Hardware GmbH na naszym rynku. Możesz w niej zamówić oprogramowanie: Giełda Powierzchni Magazynowych. Dzięki temu szybko dostaniesz dostęp do informacji o dziesiątkach tysięcy różnego rodzaju powierzchni magazynowych i logistycznych w Europie, a także pozwala on Tobie na lepsze wykorzystanie możliwości magazynowych.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • SEMFORCE Wrocław »

  Agencja SEMFORCE z Wrocławia oferuje profesjonalną obsługę z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz reklamy AdWords. SEMFORCE obsługuje firmy z Wrocławia oraz terenu całej Polski. Zespół specjalistów SEO firmy z Wrocławia skutecznie poprawia widoczność stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach. Certyfikowani reklamy internetowej prowadzą efektywne kampanie reklamowe AdWords.

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i formularze ePUAP »

  Zajmuję się prowadzeniem szkoleń z obsługi platformy ePUAP. Ponadto tworzę formularze elektroniczne na platformę ePUAP i tworzę wzory dokumentów elektronicznych do publikacji w Centralnym Repozytorium Wzorów Dokumentów Elektronicznych. Również prowadzę szkolenia z budowy formularzy i wzorów dokumentów elektronicznych.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fusion Landing Page »

  Landing page czy – mówiąc nieco inaczej – strona produktowa, strona docelowa, microsite, micropage to pierwsza strona, którą odwiedzają odbiorcy wiadomości na skutek podjętej przez siebie decyzji, która wypracowana została na bazie tego, co zawierała otrzymana wiadomości oraz znajdujące się w niej wezwanie do działania, czyli call do action.

  Strona produktowa może mieć charakter całkiem odrębnej strony. Może być również mikrostroną bądź częścią większego serwisu. Wówczas odnosi się do konkretnej promocji, która jest obowiązująca dla określonego przedziału czasowego.

  Landing Page to – w świetle marketingowych wiadomości e – mail – logiczne rozszerzenie informacji, które umieszczane są w wiadomościach o charakterze newsletter. Użytkownicy zostają przenoszeni na landing page po kliknięciu w odnośnik znajdujący się w newsletterze, który otrzymali.

  Strony Landing Page stawiają sobie za cel przede wszystkim podniesienie konwersji kampanii email marketingowej, która prowadzona jest w danym czasie.

  Landing Page w świetle działań email marketingowych, jest logicznym rozszerzeniem informacji znajdujących się w wiadomościach typu newsletter, na który użytkownicy najczęściej trafiają poprzez kliknięcie w określony odnośnik znajdujący się w zawartości.

  Proces konwersji obejmować może kilka akcji o charakterze podstawowym. Do nich marketerzy mają zachęcać swoich odbiorców. Znajdują się wśród nich między innymi:
  -inicjacja procesu zakupu;
  -pozostawienie danych do kontaktu;
  -zarejestrowanie się w serwisie;
  -poinformowanie o ofercie, która została zamieszczona na Landing Page swoich znajomych oraz przyjaciół;
  -nabranie przekonania do marki;
  -budowanie relacji.
  Istotne jest, aby śledzić regularnie wyniki konwersji, ale jednocześnie nie zapominać o wskaźnikach wejść.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Systemy billingowe »

  Specjalistyczne usługi dla firm i instytucji w ramach projektowania i wdrażania systemów informatycznych. Jeśli poszukujesz profesjonalnej obsługi w niskich cenach, na pewno będziesz mógł znaleźć ją właśnie tutaj! Zakres działania przedsiębiorstwa obejmuje między innymi systemy billingowe, PLI-CBD, MPM czy CMS. Także tworzy ono strony i sklepy internetowe, projektuje dla nich kampanie reklamowe. Firma opiekuje się także nad istniejącymi systemami informatycznymi. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi informatyczne

Usługi informatyczne - nowa strona:

Adres: