Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · 2
 • Twoje predyspozycje zawodowe »

  Czujesz, że obecna praca hamuje Twój rozwój? Być może Twoja osobowość i aktualne stanowisko pracy wzajemnie się wykluczają? Dzięki tej stronie możesz poznać swoje predyspozycje zawodowe, typ osobowości czy rozwiązać test zainteresowań zawodowych. Dowiesz się wówczas czy Twój typ charakteru pasuje do Twojej pracy. Poznasz też wiele

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Żywiec - POLLUS »

  Jeżeli Twój zespół potrzebuje profesjonalnie przeprowadzonego szkolenia bhp, zgłoś się do naszej firmy. Oferujemy kursy na najwyższym poziomie! Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i gwarantujemy, że po odbyciu szkolenia Twoi pracownicy będą doskonale zaznajomieni z obowiązującymi przepisami. W trakcie kursów staramy łączyć się wiedzę teoretyczną z praktyką. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i cechuje nas sumienność.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Wrocław »

  Bogaty wybór szkoleń dla firm, instytucji i Klientów indywidualnych znajdą Państwo w ofercie firmy Centrum Szkoleń ROE z Wrocławia. Jakość szkoleń oraz najwyższe standardy jakie sobie nakładamy potwierdzają liczne referencje, które otrzymujemy oraz zajęcie II miejsca w ogólnopolskim Rankingu Firm Szkoleniowych. Przekonaj się, że jeśli szkolenia to tylko z nami!

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • FUMO - Ochrona przeciwpożarowa i BHP Pabianice »

  Zastanawialiście się kiedyś, po co przeprowadzana jest próbna ewakuacja budynku? Ta niepozorna czynność, która wielu z nam kojarzy się z przymusową przerwą w pracy lub nauce jest ważnym elementem składowym ochrony przeciwpożarowej. Firma FUMO świadczy usługi z zakresu BHP i przeprowadza próbne ewakuacje budynków w Pabianicach. A co to jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego? To przygotowana wcześniej dokumentacja mająca na celu przygotowanie techniczne i logistyczne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Kolejna zagwozdka, nad którą głowi się wielu z nas, to czy gaśnica w samochodzie musi mieć ważny przegląd. Odpowiedź jest tylko jedna - tak! Jeśli zatem interesuje was przegląd gaśnic i hydrantów w Pabianicach w województwie łódzkim, koniecznie zgłoście się do naszej firmy. Jeśli interesują Was szkolenia BHP Pabianice są w obrębie naszego pola działania - koniecznie dajcie nam znać. Jesteśmy profesjonalistami - pracujemy jako strażacy - dlatego doradztwo techniczne w zakresie ochrony przeciwpożarowej to nasza codzienność. Dzięki doświadczeniu możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania z zakresu obowiązków wyposażenia obiektów w sprzęt przeciwpożarowy w Pabianicach. Jeśli potrzebujecie ekspertyzy budowlanej lub musicie zorganizować odbiór budynku przez strażaka - z chęcią Wam pomożemy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług - organizujemy także szkolenia okresowe BHP w Pabianicach.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne wnioski do GIODO »

  Witamy Serdecznie. W dobie internetu prowadząc biznes czyha na przedsiębiorców wiele niebezpieczeństw. Dlatego tak ważnym jest działać w sieci legalnie z zachowaniem odpowiednich przepisów. Nasi specjaliści z firmy Legalny e-Biznes są do twojej dyspozycji, pomożemy ci działać i prowadzić firmę zgodnie z prawem. Prowadzisz sklep internetowy, sprzedajesz produkty? przygotujemy ci odpowiedni regulamin i dokumenty włącznie z wnioskiem do GIODO. Odwiedź naszą stronę i zobacz jakie pakiety cenowe dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Kostowska - specjalista od webinarów »

  Jeśli interesuje cię nagrywanie i organizacja webinarów lub facylitacja graficzna w profesjonalnym wydaniu, sprawdź. Jako doświadczony facylitator, propaguję sketchnoting i myślenie wizualne w szerokim ujęciu. Czerpiąc z doświadczenia, jako trener wystąpień publicznych, uczę takich zagadnień jak autoprezentacja i eliminacja stresu. Zapraszam na szkolenia z wystąpień publicznych. Ze mną polubisz przemówienia publiczne.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa informacji »

  Firma ES – INSTAL oferuje profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie branży security – w tym doradztwo, audyty, kontrole i wdrożenia w zakresie ochrony informacji, bezpieczeństwa biznesowego, zabezpieczenia technicznego oraz bezpieczeństwa osób i mienia. Nasze bogate doświadczenie praktyczne i wiedza merytoryczna oraz pasja przekładają się na realizację nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trening Managerski Magda Walczak. Trójmiasto »

  Coaching managerski, indywidualne treningi kompetencyjne, treningi antystresowe oraz szkolenia dla firm.Jeśli chcesz zapewnić wsparcie kluczowym managerom, rozwinąć w zespołach umiejętności skutecznej komunikacji, zarządzania czasem lub planowania pracy, jeżeli chcesz zapewnić pracownikom wsparcie w zakresie technik zarządzania stresem, naturalnym w każdej organizacji działającej na współczesnym rynku,co przełoży się zarówno na wzrost efektywności, podniesienie poziomu energii i zadowolenia z pracy pracowników i managerów, jak i podniesienie ogólnego komfortu życia zatrudnionych, sprawdź możliwości jakie oferuje Trening Managerski.Coaching, treningi indywidualne i szkolenia zespołowe poprawią komunikację, planowanie, organizacje pracy i czasu w Twojej firmie oraz wzmocnią kluczowe kompetencje managerskie. Taka inwestycja przełoży się na wzmocnienie aktualnej pozycji firmy oraz na jej sukcesy w przyszłości.

  Data dodania: 02 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacja danych - dataanalytics.pl »

  Korzystając z usług naszej firmy DataAnalytics wybierasz specjalistów z zakresu wdrażania tableau. To nowoczesne oprogramowanie posiada wiele funkcji niezbędnych do analizy i wirtualizacji danych. Jest aplikacją bardzo wydajną, posiada przystępny interfejs, pozwala na szybką przebudowę i rozbudowę całych modelów raportowania. DataAnalytics zaprasza na szkolenia z wdrożenia tableau.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych - siriuspro.pl »

  Chcesz poszerzyć swoją działalność o biznes w sieci, lub chcesz wykorzystać internet do pozyskiwania nowych klientów? Świetnie! To od czego musisz zacząć to stworzenie atrakcyjnej strony prezentującej twoją ofertę lub sklepu internetowego, jeśli chcesz sprzedawać przez internet. Pomoże Ci w tym firma Sirius Pro, która następnie podejmie takie działania by obecność Twojego biznesu w sieci została zauważona przez jej użytkowników.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: