Podkategoria: BHP

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Sklep internetowy bhp »

  Interesują Cię sklepy z artykułami BHP? Jeżeli tak, może zapoznasz się z propozycjami, które oferuje firma BHP Pabianice Rafał Arent? Decydując się na naszą pomoc, wybierasz wiedzę i doświadczenie (nasze pojawienie się na rynku miało miejsce w 2006 roku). Chcesz wiedzieć, co konkretnie znajduje się w ofercie? Proponujemy Ci sklep internetowy BHP, w przypadku którego nie można narzekać na wybór.

  Data dodania: 23 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pralnia odzieży roboczej »

  Jeśli Twoi pracownicy używają odzieży roboczej - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Od lat zajmujemy się szyciem i produkcją ubrań chroniących pracowników, a teraz oferujemy również usługę profesjonalnego prania odzieży roboczej, która często ulega ciężkim zabrudzeniom. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą pełną ofertą - firma Poltex!

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy - ochronapracy.com »

  Z naszą firmą, twoja działalność jest bezpieczna. Już od wielu lat specjalizujemy się w utrzymywaniu higieny i przestrzeganiu zasad bhp w miejscach pracy. Zadbamy o wszelkie kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, szkoleniami, a także z oceną ryzyka zawodowego pracowników. Z nami zabezpieczysz swoją firmę przed odpowiedzialnością za ewentualne naruszenia kodeksu bhp oraz koniecznością wypłaty odszkodowań z tego tytułu.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia BHP - avacore.pl »

  Od wielu lat firma Avacore przoduje na rynku producentów oraz dystrybutorów artykułów BHP. W ofercie marka posiada odzież ochronną, jak i roboczą, a także obuwie, rękawice oraz narzędzia przemysłowe. Avacore, dzięki swoim wysokiej jakości artykułom BHP, zapewnia ochronę przeciwpożarową oraz bezpieczeństwo ruchu. Ponadto oferuje sprzęt wysokościowy.

  Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp Gorzów Wielkopolski »

  Zależy Państwu na współpracy z firmą, która organizuje szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? Zapraszamy do naszej firmy, która swoją siedzibę ma w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Chełmońskiego 8. Gwarantujemy 100 proc. satysfakcji i profesjonalne doradztwo. Wszystkich zainteresowanych współpracą Zapraszamy na stronę internetową bhp-gorzow. com. pl.

  Data dodania: 03 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe i wstępne BHP organizowane w Krośnie »

  Firma Sed Usługi BHP organizuje między innymi szkolenia wstępne bhp, szkolenia okresowe bhp, kurs na kierownika wycieczek, kurs na kierownika i opiekuna kolonijnego, szkolenie pierwszej pomocy, ocenę ryzyka zawodowego, dokumentację powypadkową itd. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie Krosna, oferując swoje usługi zakładom pracy z całego powiatu i okolic.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ocena ryzyka zawodowego »

  Proponujemy Państwu szkolenia BHP i PPOŻ w formacie okresowym lub wstępnym. Współpracujemy z firmami na elastycznych warunkach. Możemy stworzyć indywidualne panele edukacyjne. Poza tym przeprowadzamy profesjonalne audyty BHP, ubiegamy się o odszkodowania ZUS, nadzorujemy postępowania powypadkowe. Zabezpieczamy interesy firm i dbamy o bezpieczeństwo pracowników.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • FHU Agmar Rzeszów »

  Agmar to znany dystrybutor odzieży ochronnej i artykułów BHP. Siedzibę mamy w Rzeszowie. Zaopatrujemy firmy w odzież ochronną. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze podmioty. Wszystkim klientom oferujemy wyroby najwyższej jakości. Nasza odzież spełnia restrykcyjne wymagania i normy. Posiadamy bogatą ofertę artykułów BHP. W naszych produktach, każdy pracownik może czuć się bezpiecznie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i promocje.

  Data dodania: 17 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary hałasu w środowisku pracy - envilab-eko.com »

  Envilab – EKO to wrocławskie laboratorium środowiska pracy. Polecamy przede wszystkim badania stężenia pyłu, ocenę ryzyka zawodowego zgodnie z aktualnymi normami prawnymi, badania warunków mikroklimatycznych, czy analizy obciążenia pracą fizyczną. Ponadto chętnie przygotujemy Państwa do kontroli PIP, Sanepidu, GIOŚ. Nasze zespoły mobilne docierają do klientów w całym kraju.

  Data dodania: 26 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rękawice diagnostyczne - rekawicelateksowe.net »

  Od blisko 15 lat specjalizujemy się w sprzedaży rękawiczek znanych producentów. W tym czasie zdobyliśmy tysiące zadowolonych klientów naszego sklepu. W ofercie posiadamy między innymi rękawice winylowe, rękawice ochronne jak i również rękawice diagnostyczne. Pełna oferta naszego sklepu dostępna jest na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 03 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: