Podkategoria: BHP

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Będzin »

  Biuro Rachunkowe Aditio zaprasza serdecznie do współpracy Klientów indywidualnych, a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Będzina i Dąbrowy Górniczej. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo prowadzenie uproszczonej oraz pełnej księgowości, kadr i płac, ewidencji oraz wszelkich innych dokumentacji związanych z księgowością i rachunkowością. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ApREACH- doradztwo, karty charakterystyki, Wrocław »

  apREACH- doradztwo, Karty Charakterystyk Strona powstała z myślą o firmach i osobach, którym nowo obowiązujące przepisy REACH, CLP oraz zmiany z nimi związane sprawiają trudności. Jeżeli masz problem z interpretacją przepisów dotyczących klasyfikacji i oznakowania substancji i mieszanin niebezpiecznych, nie wiesz czy Twoja etykieta zawiera wszystkie wymagane elementy, spodziewasz się kontroli sanepid lub masz wątpliwości jak powinna wyglądać Twoja Karta Charakterystyki – napisz do nas, a my postaramy Ci się pomóc. W naszej ofercie znajdziesz również inne zagadnienia, które mogą Cię interesować.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia z niemiec »

  Od lat w całej Europie niemiecka jakość jest doceniana nie tylko przez przedsiębiorców i odbiorców produktów luksusowych, ale również przez wymagające gospodynie domowe, które chcą jak najlepiej dbać o swoje domy i rodziny. Najwyższej jakości proszki do prania, płyny do naczyń, preparaty do WC, środki higieniczne z Niemiec już dziś dostępne są w najlepszych cenach w sklepie wysyłkowym Euro-Zakupy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep BHP HSEC Kraków »

  W ofercie naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi dotyczące wykonania szerokiego zakresu usług dotyczących szkoleń zarówno z bezpieczeństwa jak też higieny pracy. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić realizowanie fachowych szkoleń dotyczących między innymi bezpieczeństwa technicznego, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • BHP Nysa »

  Jesteśmy firmą która pracuje na całym Dolnym Śląsku świadczącą usługi związane z cała tematyką BHP. Mamy do zaoferowania wiele ofert w tej tematyce. Poniżej zostaną one wymienione: szkolenia bhp - ocena i dokumentacja ryzyka zawodowego - kompleksowa obsługa firm - doradztwo BHP Nysa - doradztwo w zakresie prawa pracy - szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej - reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych organów.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie z pierwszej pomocy w Krakowie - BHP-Center »

  BHP Center to zespół specjalistów, do których należą służby bhp, pracownicy i ratownicy medyczni. Firma oferuje szkolenia z zakresu BHP, organizowane dla firm. Oferta obejmuje szkolenia wstępne, dla pracowników administracyjno-biurowych, dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, szkolenia dla kadr inżynieryjno-technicznej, szkolenia dla kadry zarządzającej oraz dla pracowników służby BHP.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep BHP : rękawice ubrania buty robocze, odzież robocza, nadruki na odzieży »

  Sklep Gvarant to internetowy sklep z artykułami BHP, niezbędnymi w każdej firmie. Kupisz tutaj takie produkty jak rękawice robocze, ubrania robocze, buty robocze i wiele innych, wyprodukowanych przez takie firmy jak panoply, beta, 3m, emerton, urgent, uvex.
  W firmie Gvarant możesz dodatkowo zamówić nadruki na odzieży.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary emisji do atmosfery »

  Jesteśmy laboratorium akredytowanym, które w branży pomiarów środowiskowych działa od ponad 5 lat. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wielu zadowolonych, stałych klientów. Od wielu uzyskaliśmy referencje potwierdzające nasze kompetencje. Posiadamy wszelką niezbędną aparaturę do przeprowadzenia pomiarów na stanowiskach pracy oraz występujących czynników szkodliwych takich jak emisja spalin, hałas czy też zapylenie. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia na naszą wizytę.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • BHP & FIRE Protection »

  Jesteś właścicielem firmy? Jeśli chcesz kogoś znaleźć kogoś kto zajmie się obsługą z zakresu BHP oraz PPOŻ to nasza firma z całą pewnością poradzi sobie z tym problemem. Zajmujemy się wykonywaniem kursów z BHP, audytami, oceną ryzykami podczas pracy, opisywaniem wypadków przy pracy oraz wieloma innymi usługami. Jesteśmy również w stanie zadbać o kompleksową obsługę przeciwpożarową. Gwarantujemy profesjonalizm.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Partner-dla-firm.pl »

  Solidne wykonanie instrukcji przeciwpożarowych wymaga bardzo dużej wiedzy oraz doświadczenia. Z całą pewnością można powiedzieć, że nie łatwo jest znaleźć takie właśnie przedsiębiorstwo. Jednak Partner Dla Firm należy do absolutnej czołówki na rynku Polski północnej. Jeśli zatem poszukujesz firmy, która zajmie się w sposób kompleksowy nadzorem BHP Twojego przedsiębiorstwa, to Partner Dla Firm jest wręcz znakomitym wyborem, którego z całą pewnością nie będziesz żałować. Szczególnie, że nasza wykwalifikowana kadra do każdego Klient podchodzi w sposób indywidualny.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: