Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Ocieplenie - Eko dom »

  Ocieplenie budynku jest niezbędne jeśli chcesz by Twój dom był dobrze izolowany. Wraz z postępującym rozwojem technologicznym budownictwa i izolacji pianką PUR, które wykonują ocieplenie budynku, ocieplenie poddasza czy dachu, termoizolację pianką PUR wymaga się by ich montaż był szybki i przy tym trwały. Termoizolacja pianką PUR, która jest niezwykle szczelna i uniemożliwia przedostaniu się wilgoci do naszego budynku jest dziś najlepszą metodą na ocieplenie.

  Data dodania: 30 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • optimal-osuszanie.pl - wynajem osuszaczy Warszawa »

  Jeśli Twoje mieszkanie zostało zalane, zwróć uwagę na rzetelną pomoc naszej firmy. Postaw na kompleksowe usługi, w tym wynajem osuszaczy na terenie Warszawy i okolic. Do osuszania pomieszczeń wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt. Wykorzystujemy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, panele Infrared, mocne dmuchawy i nagrzewnice. W przypadku osuszania podposadzkowego stosujemy osuszacze warstw izolacyjnych i separatory wody. Jeśli potrzebujesz właśnie takiego sprzętu w swoim domu, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 14 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydrostop-3 - izolacja budynku, osuszanie fundamentów »

  Jeżeli potrzebujecie poprawić parametry waszego budynku to doskonale się składa! Nasza firma specjalizuje się w pracach takich jak izolacje fundamentów, izolacje przeciwwodne oraz wykonujemy osuszanie po zalaniu między innymi osuszanie murów i osuszanie ścian. Pełna zakres wykonywanych prac znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Doradca restrukturyzacyjny Mateusz Ładyga - restrukturyzacja przedsiębiorstw »

  Prowadzenie biznesu czasem kończy się kłopotami. Jeżeli potrzebna jest pomoc to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy doradztwo restrukturyzacyjne. Nasza kancelaria syndyka prowadzi postępowanie restrukturyzacyjne wprowadzając w życie plan restrukturyzacji. Po więcej informacji i szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 19 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenie wykopów - remost.pl »

  Jeśli poszukujecie Państwo terminowej i dobrej jakościowo marki do budowania mostów to oferta remost. pl jest najlepszą propozycją dostępną na rynku. Marka remost. pl wykonuje nowoczesne rozwiązania które w kwestii mostów mają ogromne znaczenie. Dodatkowo wszystkie realizacje są terminowe i w pełni poprawne jakościowo.

  Data dodania: 01 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mediacyjna - kancelariamediacyjna.net »

  Mediacje pozasądowe można przeprowadzić przed skierowaniem sprawy przez strony na drogę postępowania sądowego na podstawie zawartej przez strony umowy. Jest to niekonfliktowa metoda rozwiązania sporów, a mediator ma na celu prowadzić postępowanie mediacyjne w taki sposób, by nie zaogniać już i tak trudnej sytuacji spornej. Usługę tę świadczy Kancelaria Mediacyjna Aleksandra Zimoch-Sadecka.

  Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: