Podkategoria: Poligrafia

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Druk ulotek »

  Jesteśmy profesjonalną drukarnią offsetową zajmującą się drukiem różnego rodzaju materiałów reklamowych. Specjalizujemy się w druku ulotek, wizytówek, plakatów oraz teczek ofertowych. Oferujemy niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Wykonujemy profesjonalne projekty według wskazówek klienta. Od wielu lat z powodzeniem wykonujemy zlecenia dla zarówno małych jak i dużych firm. Dzięki nam możesz skutecznie zareklamować swoją firmę.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolne naklejki dla dzieci i nauczycieli »

  Sklep internetowy oferujący szeroką gamę naklejek oraz kart motywacyjnych wykorzystywanych przez nauczycieli w celu motywowania dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym. Jest to coraz powszechniejszy sposób motywowania i zachęcania do nauki młodszych dzieci. Produkty wykonane są przy użyciu najnowszych technologii oraz na wysokiej jakości papierze.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk cyfrowy Bielsko »

  DecoArt.eu to witryna internetowa Studia reklamy oraz grafiki komputerowej DecoArt z Bielska - Białej. Oferuje ono wszechstronną obsługę w zakresie reklamy i promocji firmy. W ofercie między innymi: projektowanie serwisów internetowych (w tym bannery, layout oraz inne grafiki), projektowanie artykułów reklamowo-promocyjnych (szyldy, papier firmowy, ulotki, reklamy na podjazdach, bannery reklamowe, fotografie reklamowe, witryny sklepowe, druk wielkoformatowy, systemy wystawiennicze, teczki, reklamy świetlne, tablice reklamowe, wycinanie laserowe, plakaty, litery przestrzenne, druk cyfrowy, wizytówki, grawerowanie). Pracowaliśmy między innymi dla: Forch Racing, NextCar, Caffe Plotka, Poradni Lekarza Rodzinnego, Inpro System, Ulter, Apteki Świat Zdrowia, Club Holiday, Nauki jazdy F1.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Heatset »

  Offset jest jedną z najbardziej popularnych technik drukarskich polegająca na przeniesieniu obrazu za pomocą folii bezpośrednio na drukowany arkusz. Jednym z rodzajów tego druku jest heatset, wówczas do drukowania wykorzystuje się energię cieplną. Firma Huber w swojej ofercie wśród wielu innych posiada druk offsetowy oraz fleksografię, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde Państwa zlecenie.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • EdPress - druk na folii »

  ED Press przygotuje dla Ciebie projekt DTP we wszystkich znanych formatach projekt DTP oraz przygotuje inne pliki do druku. Używamy najnowszego oprogramowania do obrabiania grafiki. Zajmujemy się też drukiem na materiałach niewsiąkliwych m.in druk na folii, kredzie itp. Polecamy nasze usługi w zakresie stworzenia podkładek na biurko lub naklejek. Nasza specjalizacja to druk offsetowy na folii. Zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie samochodów, szyldy reklamowe mysłowice »

  Pracownia poligraficzna MTgraw zajmuje się projektowaniem nadruków do branży spożywczej w tym: logotypów, fotografią artystyczną, grafiką, oklejaniem samochodów prywatnych. Zajmujemy się również sprzedażą wszelkiego rodzaju bonusów reklamowych (z wydrukami firmowymi lub bez) od standardowych takich jak długopisy i kubki po ekskluzywne upominki firmowe. Nasze atuty to: wiele zrealizowanych prac z zakresu projektowania i reklamy a także wyspecjalizowane wykształcenie plastyczne i informatyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa PRZEGŁOS »

  Projektujemy, doradzamy, drukujemy i dostarczamy! Oferujemy pełny wachlarz usług, m.in. ulotki, zaproszenia, wizytówki, plakaty, reklamy do prasy, banery reklamowe, banery na stronę www, profesjonalne strony internetowe, naklejki magnetyczne, papiery firmowe, logo firmowe, zawieszki itp. Sprawdź nas! Zadzwoń: 668 813 047 lub napisz: biuro@przeglos-reklama.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! www.przeglos-reklama.pl.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Foldery poznań »

  Drukarnia internetowa Letica działająca w Poznaniu zapewnia kompleksową i fachową obsługę swoich klientów z całego kraju. Właśnie tutaj możesz zlecić wydruki cyfrowe i offsetowe online, w atrakcyjnych cenach i z gwarancją najlepszej jakości. Letica specjalizuje się między innymi w wydrukach okolicznościowych, poligrafii firmowej, materiałach reklamowych. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową, aby sprawdzić całość oferty.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • INFONIKA - poligrafia, webdesign, fotografia - twój stylowy wizerunek »

  Każdy projekt to dla nas ważne zadanie! Tworzymy oryginalnie i prosto - aby twój wizerunek był stylowy i prestiżowy. Wykonujemy katalogi firmowe, broszury, ulotki, strony firmowe, strony z cms, aplikacje webowe, retusz i obróbkę zdjęć, fotografię bezcieniową. Wejdź i zobacz!

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • MARDRUK drukarnia poligraficzna »

  Specjalizuję się w średnio i nisko nakładowym druku cyfrowym z pliku oraz wysoko nakładowym druku offsetowym. Wykonujemy zatem szeroki zakres usług drukarskich. Większość prac wykonujemy w technice offsetowej, charakteryzującej się świetną jakością i proporcjonalnie niską ceną. Zdobywając doświadczenie możemy zadowolić naszych klientów oraz dostarczyć im satysfakcji z korzystania z naszych produktów. Przygotowujemy projekty graficzne indywidualnie rozpatrując potrzeby klienta. Działamy w oparciu o doświadczenie, dlatego osiągnęliśmy taki sukces. Dbamy o to, aby nasz klient miał możliwość wyboru w różnorodnych materiałach i wizualizacjach oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poligrafia

Poligrafia - nowa strona:

Adres: