Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6
 • Badanie kleszcza - badaniekleszcza.pl »

  Zajmujemy się badaniami genetycznymi kleszczy. Zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy pacjentom z całego kraju, w tym szybkie tempo odbioru wyników, nawet do trzech dni roboczych. Badanie kleszcza prowadzimy w trzech cenowych pakietach. W najwyższym dowiecie się Państwo o potencjalnym zachorowaniu na boreliozę, anaplazmozę, babeszjozę, kleszczowe zapalenie mózgu.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Domy seniora w zasięgu ręki - największy katalog DomiSenior.pl »

  Nasz portal powstał po tu by dostarczać seniorom i ich rodzinom aktualnych informacji na temat funkcjonujących w Polsce domów spokojnej starości oraz sanatoriów. Dążymy do tego aby portal DomiSenior.pl stał się przydatnym narzędziem przy wyborze odpowiednich miejsc dla osób starszych, które w pełni zaspokoją ich oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny ursynów - zajecialogopedyczne.pl »

  Obawiasz się, że rozwój mowy Twojego dziecka nie przebiega prawidłowo? Wydaj Ci się, że jego rówieśnicy mówią dużo więcej? Chcesz jak najszybciej wyeliminować wszelkie wady wymowy Twojego dziecka? Skorzystaj z terapii logopedycznej, która podniesie sprawności językowe, przełamie bariery komunikacyjne, a także wyeliminuje problemy z właściwym wymawianiem głosek.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://centrumzdrowegowlosa.pl/ - wypadanie włosów Kraków »

  Centrum Zdrowego Włosa to profesjonalny gabinet trychologiczny, w którym można uzyskać fachową pomoc ze strony dermatologa i trychologa kosmetycznego oraz kosmetologa. Dzięki nowoczesnym zabiegom i preparatom można pozbyć się problemów z łysieniem, łupieżem, łojotokowym zapaleniem skóry, wypadaniem włosów, suchością włosów i innymi problemami z włosami i skórą głowy.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucie alkoholowe Warszawa - detoks-inizio.pl »

  Organizujemy profesjonalny detoks alkoholowy, narkotykowy oraz polekowy w Warszawie. Nasza klinika charakteryzuje się doświadczonym zespołem, obsługą pacjentów w formacie całodobowym – niezależnie od dnia tygodnia. Przyjmujemy pacjentów w salach VIP na życzenie w maksymalnie dyskretnej atmosferze. Zapewniamy transport prowadzony przez odpowiedzialnego ratownika.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wygrajzdrowie.pl »

  W naszym sklepie znajdą Państwo suplementy diety oparte głownie na rybich olejach. Są to produkty bogate w kwasy omega 3, omega 9 a także witaminy. W pełni naturalne, pozbawione chemii i konserwantów. Każdy produkt jest sprawdzany i przechodzi odpowiednie kontrole, dzięki temu mają Państwo pewność, że preparaty są skuteczne, w pełni przyswajalne i bezpieczne. Można je podawać osobom dorosłym i dzieciom.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kruszenie kamieni nerkowo - moczowodowych u dzieci »

  Chirurgia plastyczna, ortopedia, urologia. To tylko część bogatej oferty Kliniki Wiśniowej, która od niemal dwóch dekad z powodzeniem funkcjonuje na rynku medycznym, wykonując zabiegi także w zakresie laryngologii, chirurgii ogólnej oraz okulistyki. Stawiamy na bezpieczeństwo i skuteczność, dlatego u nas mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie doświadczonego personelu medycznego.

  Data dodania: 31 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Fabryczna Białystok - psychomedycyna.pl »

  Usługi oferowane przez firmy Mec Medycyna Człowiek Poradnia Medyczna Pracy i Psychomedycyna Pracownia Badań Psychologicznych to nie tylko zwykłe badania psychologiczne, ale również bardziej wyspecjalizowane usługi. Należą do nich medycyna pracy, badania psychotechniczne, badania uczniów i badania na broń. Siedziba obu firm znajduje się w Białymstoku.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek uzależnień- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl »

  Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zwalczeniu uzależnienia od alkoholu czy narkotyków, sprawdź koniecznie w jaki sposób pomagamy. Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień to miejsce, w którym pracujesz z otwartymi i doświadczonymi terapeutami, którzy prowadzą Cię krok po kroku przez proces eliminacji uzależnienia z Twojego życia.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biopsja tarczycy - biopsje-lewandowska.pl »

  Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Jeśli posiadasz jakiekolwiek podejrzenia związane ze zdrowiem, to zapraszamy do nas. Oczywiście każdemu z naszych pacjentów doradzamy jak przygotować się do zabiegu tak, aby badanie odbyło się bez problemów. W naszej klinice zabiegi realizuje doświadczony specjalista, który posiada wiedzę jak bardzo ważne są biopsje w badaniu różnych chorób. Tym co dodatkowo wyróżnia doktor Magdalenę Lewandowską to fakt, że jest członkiem towarzystwa patologów, więc patomorfologia nie stanowi dla niej kłopotów. Zakres badań jakie możemy wykonać obejmuje również zabiegi takie jak biopsja tarczycy.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: