Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • Zatoka Zdrowia »

  Prowadzimy specjalistyczną przychodnię medyczną „Zatoka Zdrowia” w centrum Gdyni. Zatoka Zdrowia skupia dermatologów, ortopedów, ginekologów, urologów, a także lekarzy związanymi z diagnostyką chorób wewnętrznych. Poszerzamy ofertę o nowe specjalizacje, odpowiadamy na nagłe zgłoszenia, doradzamy pacjentom w mediach społecznościowych (ciekawostki medyczne).

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegstulejki.pl - Wszystko na temat leczenia stulejki »

  Jeśli szukasz miejsca w Gdańsku, które oferuje profesjonalne leczenie stulejki, koniecznie przyjrzyj się z bliska naszej stronie internetowej. To naprawdę będzie doskonała decyzja, ponieważ oferujemy pełen profesjonalizm i pomoc w obszarze leczenia stulejki. Sprawdź już teraz i podejmij doskonała decyzję, która zaowocuje rozwiązaniem tego problemu.

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna przeciwstarzeniowa - antiaging.edu.pl »

  Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging co roku przyjmuje pod swe skrzydła studentów zamiłowanych kierunkiem medycyny przeciwstarzeniowej. Wśród naszej oferty znajdują się roczny kurs medycyny anty-aging. Wiele lat funkcjonowania jest efektem niezwykle szerokiej oferty, jaką proponujemy naszym przyszłym studentom. Każdy z nich może liczyć na wykwalifikowany zespół lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Laser Mona Lisa Touch »

  Znajdujące się w Kamieniu Pomorskim Meritum Centrum Medyczne jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na niezwykle profesjonalne operacje plastyczne. Doświadczeni lekarze i specjaliści wykonują w nim takie zabiegi, jak powiększanie biustu, redukcja piersi, podniesienie piersi, ginekomastia, czy też plastyka brzucha. Są to w pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi w niezwykle atrakcyjnych dla klientów cenach.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Apteka online - iapteka.pl »

  Nasza apteka działa stacjonarnie w Szczecinie oraz w odsłonie internetowej. Prezentujemy preparaty dedykowane kobietom i mężczyznom, w tym najlepsze środki na potencję. Mamy rozwiązania na chrapanie, na poprawę krążenia, na udoskonalenie nastroju, suplementy diety na odchudzanie. Sprzedajemy również kompleksy witaminowo – mineralne i preparaty dedykowane osobom aktywnym fizycznie.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Podnośnik dla niepełnosprawnych - windy-dla-niepelnosprawnych.pl »

  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy zestaw profesjonalnych informacji, które pozwalają na zapewnienie możliwości dopasowania poszczególnych urządzeń jak widny, podnośniki czy platformy do oczekiwań klientów. Jednocześnie na naszej stronie można zapoznać się zarówno ze specjalistycznymi informacje a także licznymi, przydatnymi poradami. Strona pozwala na zapoznane się również z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami na rynku.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lampy diagnostyczne - riester.pl »

  Zapewniamy dostawy za pomocą firmy InPost do sieci paczkomatów w całej Polsce. Płatności przyjmujemy przelewem przed wysyłką lub gotówką przy odbiorze. Istnieje możliwość płatności kartą płatniczą i szybkimi przelewami online. Riester stawia na zaufanie, wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo. Zapewniamy precyzję i pionierskie innowacje. W naszej ofercie można znaleźć takie urządzenia jak: aparaty do podawania płynów pod ciśnieniem, ciśnieniomierze, dermatoskopy, otoskopy i znacznie więcej produktów.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Oko »

  Klinika Dr Witkiewicza rozpoczęła swoją działalność w roku 2000. Od roku 2008 klinika mieści się w specjalnie zaadaptowanym budynku, gdzie funkcjonuje nowocześnie wyposażona poradnia okulistyczna. W niej znajdują się: lasery argon i YAG, HRT, pachymetr, perymetr komputerowy, termometr indukcyjny i bezkontaktowy, topograf rogówkowy, OCT, okulistyczne USG z biometrią, autorefraktometr. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności, odwiedź stronę www kliniki.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hur HAS-MED »

  Firma HUR wytwarza specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny wysokiej jakości. Nasza firma ma siedzibę w Finlandii i sprzedaje swoje produkty w 30 krajach na świecie za pośrednictwem międzynarodowej sieci dystrybutorów. Jesteśmy liderem na rynku rehabilitacji dla aktywnych seniorów oraz osób, które przekroczyły wiek 40 lat. Mamy wieloletnie doświadczenie, co umożliwia nam na fachowe i sumienne świadczenie usług na rynku medycznym. Staramy się stale wdrażać nowe technologie medyczne, dzięki czemu realizujemy oczekiwania naszych klientów. Więcej informacji można odszukać na naszej stronie WWW: hurhasmed.pl Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badanie kleszcza - badaniekleszcza.pl »

  Zajmujemy się badaniami genetycznymi kleszczy. Zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy pacjentom z całego kraju, w tym szybkie tempo odbioru wyników, nawet do trzech dni roboczych. Badanie kleszcza prowadzimy w trzech cenowych pakietach. W najwyższym dowiecie się Państwo o potencjalnym zachorowaniu na boreliozę, anaplazmozę, babeszjozę, kleszczowe zapalenie mózgu.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: