Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • http://www.euroimmundna.pl »

  Nasza firma działa od wielu lat na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych usług związanych z badaniami genetycznymi. Posiadamy w naszym laboratorium nowoczesny sprzęt, który pozwala nam zapewnić realizowanie szerokiego zakresu badań genetycznych zarówno dla instytutów naukowych, jak też dla firm biotechnologicznych, farmaceutycznych, jak też dla klientów indywidualnych oraz laboratoriów medycznych.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bio Clinic - medycyna komplementarna »

  "BIO-CLINIC" Medycyna komplementarna 44-100 Gliwice ul.Mikołowska 7 lok.106 poniedziałek-piątek 10.00 - 18.00 sobota 8.00-14.00 gabinet@bio-clinic.pl kom.: 600 686 500 tel.: 32 4 417 517. Leczymy alergie, pasożyty,uzależnienia od nikotyny, boreliozę, migreny. Zajmujemy się również terapią manualną, laseroterapią JPL + RF, medycyną estetyczną jak i biorezonansem MORA.U nas zasięgniesz profesionalnej porady, serdecznie zapraszamy na konsultacje!

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lep pytania - platfoma e-learningowa »

  Medycyna to jedna z trudniejszych dziedzin nauki, zwłaszcza pod kątem przyswajania sobie wiedzy. Wynika to przede wszystkim z ogromu materiału, specjalistycznego słownictwa, jakie trzeba przyswoić. Jednak, korzystając z naszego serwisu, będą Państwo mogli naprawdę rzetelnie przygotować się do egzaminu, czy powtórzyć materiał. Testów jest dużo, toteż można jednocześnie uczyć się nowego materiału i dzięki powtórkom szlifować już przerobiony.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi pielęgniarskie i lekarskie - Medami »

  Nowoczesna placówka medyczna Medami oferuje profesjonalne usługi pielęgniarskie, lekarskie oraz z zakresu leczenia ran. Nasi specjaliści w dziedzinie chirurgii, kardiologii, chorób wewnętrznych oraz podologi,pomagają pacjentom od kilkunastu lat. Nasza kadra pielęgniarska to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nasze gabinety znajdują się w Gdyni, lecz dojeżdżamy również do domu pacjenta.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Apteka online - iapteka.pl »

  Nasza apteka działa stacjonarnie w Szczecinie oraz w odsłonie internetowej. Prezentujemy preparaty dedykowane kobietom i mężczyznom, w tym najlepsze środki na potencję. Mamy rozwiązania na chrapanie, na poprawę krążenia, na udoskonalenie nastroju, suplementy diety na odchudzanie. Sprzedajemy również kompleksy witaminowo – mineralne i preparaty dedykowane osobom aktywnym fizycznie.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Balumed - nefrolog dziecięcy Warszawa »

  W Centrum Medycznym Balumed uzyskasz pomoc dla siebie i swojego dziecka. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla matki oraz dziecka już od momentu urodzenia. Współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi neonatologami, jak również pediatrami oraz ginekologami – położnikami, a naszym pacjentom zapewniamy dostęp do nowoczesnej diagnostyki medycznej oraz specjalistycznych konsultacji z wielu dziedzin. Sprawdź szczegóły na www.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia ręki »

  Renomowana i nowoczesna klinika medyczna HandProject Clinic zajmuje się leczeniem chorób ręki, nadgarstka, łokcia, kończyn dolnych i górnych. W ramach oferty rehabilitacja łokcia, reumatyzm leczenie, terapia komórkami macierzystymi. Leczymy takie schorzenia jak zespół Guyona, łokieć golfisty, przykurcz ręki, strzelający palec, choroba Dupuytrena i inne. Wykonujemy zabiegi mikrochirurgiczne, artroskopii stawów, rekonstrukcji ścięgien, więzadeł i złamań. Więcej na stronie HandProject Clinic.

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny Krynica Zdrój »

  Specjalistyczne Sklepy Medyczne oferujące wszelkiego rodzaju sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy.
  Prowadzimy dystrybucję produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych. Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się, w doborze oferty produktów medycznych i ortopedycznych dla naszych klientów, jest ich wysoka jakość. Posiadamy wszystkie refundowane artykuły medyczne. Służymy radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia. Z uwagą śledzimy pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość naszego wykwalifikowanego personelu i najwyższą jakość usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, najwyższą jakość produktów i najlepsze ceny na rynku.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika rehasport »

  Ośrodki naszej kliniki działają w Gdańsku, Koninie oraz Poznaniu. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy mają najwyższe kompetencje medyczne z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Nasi specjaliści między innymi opiekowali się członkami polskiej ekipy na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i Londynie oraz są członkami Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zapewniamy najwyższy poziom leczenia oraz diagnostyki.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rak u psów »

  Mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów – produkcji firmy Arkona, oto środek Capsomasol. Ten preparat przeznaczony jest dla psów cierpiących na raka. Działa on efektywnie, wspomagając leczenie choroby nowotworowej. Można także stosować tą substancję profilaktycznie. Składniki preparatu to substancje naturalne: kapsaicyna oraz pierzga pszczela. Wykazane zostały tutaj właściwości antyrakowe oraz wzmacniające organizm. Po więcej pożytecznych informacji o tym produkcje, zapraszamy na capsomasol.pl.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: