Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Darmowe szkolenia biznesowe na których musisz być! »

  Jeśli chcecie podnosić swoje umiejętności, które potem pozwolą na to, by dostać lepszą pracę wsparciem będzie dla Was fundacja Avenhansen, która specjalizuje się w prowadzeniu bezpłatnych kursów wspierających rozwój osobisty. Jeśli chcecie podnosić swoje umiejętności, by stawać się konkurencyjnymi możecie wybrać nasze darmowe szkolenia otwarte. Bez dodatkowych kosztów będziecie mieli okazję do tego, by podnieść swoje umiejętności i lepiej pracować. Z nami możliwy będzie stały rozwój osobisty.

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Wrocław - ams.edu.pl »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia różnorodnych kursów i szkoleń dotyczących takich dziedzin jak fitness, sporty drużynowe, indywidualne. Jednocześnie nasza profesjonalna Akademia Mistrzostwa Sportowego oferuje kursy instruktorskie realizowane przez doświadczonych oraz posiadających doskonałe kompetencje instruktorów.

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs szycia - szyciaprzeszycia.pl »

  Kurs szycia dla dzieci? Jeśli faktycznie chcesz zainteresować się tajnikami krawiectwa, zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Gwarantujemy merytoryczne oraz w pełni profesjonalne podejście do zajęć. Z nami możesz liczyć na szybkie efekty kształcenia. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę popartą latami praktyki w branży. Nauka krawiectwa? Przyjdź do nas!

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs montażu paneli fotowoltaicznych - fotowoltaika.edu.pl »

  KGI FoxKrak to firma, której specjalizacją jest szeroko rozumiana fotowoltaika. W firmie zatrudnieni są specjaliści, przed którymi ta dziedzina nie ma żadnych tajemnic. Organizują oni szkolenia praktyczne i teoretyczne. To gwarancja dobrego przygotowania kursanta do pracy w tej branży. Szkolenia są dofinansowywane, a po ich ukończeniu kursant otrzymuje stosowny certyfikat.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy KPP Wrocław Gdańsk Warszawa Białystok Rzeszów »

  Jeżeli planujecie swoją przyszłość związać ze służbą zdrowia, nie posiadacie medycznego wykształcenia, ale chcecie zostać ratownikiem medycznym to właśnie dla Was jest kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Po ukończeniu naszego kursu zdacie egzamin recertyfikacja kpp i możecie zostać ratownikiem medycznym. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Domin Kraków »

  Firma domin-krakow. pl oferuje Państwu profesjonalne szkolenia z rysunku i architektoniki. W skład naszych kursów wchodzi oczywiście kursy rysunku Kraków, który jest polecany wśród wszystkich osób z naszej branży. Jesteśmy szkołą z tradycjami, doświadczeniem oraz kadrą profesjonalistów i zarazem pasjonatów w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy, szkolenia

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: