Podkategoria: Kursy, szkolenia

« poprzednia strona · 8
 • Makijaż permanentny brwi Warszawa - permanentny.com »

  W ramach oferty naszej firmy NEWLOOK's PERMANENT MAKEUP jesteśmy w stanie zapewnić między innymi kursy makijażu permanentnego a także zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnego a także niezawodnego sprzętu, które pozwalają na wykonanie zabiegów przy zachowaniu najwyższego standardu. W naszej ofercie posiadamy również barwniki do wykonywania makijażu, które dostępne są również za pośrednictwem internetowego sklepu.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Domin Kraków »

  Firma domin-krakow. pl oferuje Państwu profesjonalne szkolenia z rysunku i architektoniki. W skład naszych kursów wchodzi oczywiście kursy rysunku Kraków, który jest polecany wśród wszystkich osób z naszej branży. Jesteśmy szkołą z tradycjami, doświadczeniem oraz kadrą profesjonalistów i zarazem pasjonatów w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP EM Partner »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy profesjonalne, realizowane przez doświadczonych ekspertów oraz trenerów szkolenia dla firm. Nasze szkolenia realizujemy już od 2007 roku i kierujemy je zarówno do małych firm jak i dużych przedsiębiorstw. Aktualnie stale obsługujemy firmy od 2 do 600 pracowników. Nasze usługi kierujemy również do instytucji takich jak placówki oświatowe oraz zakłady zdrowotne. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://megaszkolenia.pl »

  Baza szkoleń EFS oferuje bank informacji jeśli chodzi o darmowe szkolenia i nie tylko. Są to przede wszystkim szkolenia integracyjne, szkolenia menedżerskie, zarządzanie zespołem, aplikacje biurowe, umiejętności osobiste, sprzedaż i marketing, szkolenia zawodowe, finanse, szkolenia dla firm. W tym tygodniu polecamy szczególnie takie szkolenia: telewindykacja w praktyce, SQL w SQL Server, II Forum Inbound Marketing.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Assessment Center »

  Firma Considero to połączenie doświadczenia z innowacyjnością, którą pragniemy zastosować w każdym naszym projekcie. Realizujemy badania ankietowe, budujemy modele kompetencyjne a także prowadzimy programy rozwoju młodych talentów. Dysponujemy autorską platformą internetową do oceny, która gwarantuje sprawną organizację badania i komunikację z jego uczestnikami. Dzięki temu każda z naszych usług to najwyższą jakość wykonania.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • http://itlecture.pl/ »

  Proponujemy Państwu szkolenia informatyczne dla profesjonalistów w formacie indywidualnym, zdalnym, wieczorowym, czy innym dopasowanym do klienta. Organizujemy kursy informatyczne na poziomie podstawowym i zaawansowanym, także w języku angielskim. Tworzymy również spersonalizowane szkolenia informatyczne dotyczące wykorzystania technologii mobilnych i nie tylko.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych szkolenie »

  Najkrócej ujmując, nasza działalność odnosi się do ochrony danych osobowych. Możemy pomóc na różnych płaszczyznach. Zajmujemy się m.in. audytem bezpieczeństwa danych osobowych. Nasze działania dzielą się na następujące etapy: audyt wstępny (zerowy), inwentaryzacja zbiorów danych osobowych, weryfikowanie przetwarzanych danych osobowych, audyt systemów informatycznych, audyt zastosowanych środków oraz stworzenie raportu końcowego.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła malarstwa Warszawa - totuwarszawa.pl »

  Chcielibyśmy polecić Państwu ofertę TOTU, a więc Szkoły Rysunku i Malarstwa, która znajduje się w Warszawie. Organizowane przez nas warsztaty i kursy - stałe bądź cykliczne, to doskonała okazja do tego, aby zwiększyć swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego, spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Prowadzona przez nas szkoła malarstwa warszawa to świetne miejsce szczególnie dla takich osób, które są zainteresowane dostaniem się na uczelnię - ASP czy architektura.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kosmetyczne - beautylux.com.pl »

  Warszawski Instytut Kształcenia Kosmetycznego BeautyLux zaprasza na szkolenia z dziedziny sektora beauty. Kursy są oparte na efektywnych metodach nauczania i kładą nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności. W trakcie kursów słuchacze korzystają z nowoczesnego sprzętu i pracują w oparciu o profesjonalne produkty oraz kosmetyki. Doskonali specjaliści przekazują w trakcie zajęć cenną wiedzę i profesjonalne tricki.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Zespołowy Katowice - magdafres.pl »

  Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy w Katowicach. Wspieram pisarzy, muzyków, różnych artystów z problemami twórczymi. Zapewniam konsultacje psychologiczne, coaching biznesowy. Organizuję również spersonalizowane szkolenia, superwizje indywidualne dla branżowych specjalistów i gwarantuję wsparcie przy akredytacji w Izbie Coachingu. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy, szkolenia

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: