Podkategoria: Banki

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Banki24 Blog Finansowy »

  Jeden z blogów finansowych skupiających się głównie na tematyce pożyczania dodatkowej gotówki czy to z banku czy firm pozabankowych. Na jego stronach znajdziemy wiele artykułów opisujących metody bezpiecznego pożyczania pieniędzy od kredytów bankowych przez internet, przez sprawdzone marki pożyczek pozabankowych po popularne chwilówki za 0 zł. Dużo informacji zgromadzono na temat uzyskania w różnego rodzaju trudnych sytuacjach związanych z negatywną historią w BIK, w przypadku zajęć komorniczych czy zbyt niskiej zdolności kredytowej lub młodego wieku pożyczkobiorcy. Na bieżąco możemy zapoznać się również z aktualnymi rankingami chwilówek i pożyczek pozabankowych oraz nowy propozycjami firm pożyczkowych, wyłącznie tych które nie pobierają wysokich przedpłat czy opłat przed udzieleniem pożyczek. Nie zabrakło również konkretnych porównań pożyczek dzięki którym dowiemy się gdzie uzyskamy najtańszą ratę pożyczki oraz które firmy pożyczkowe zaproponują nam najkorzystniejsze warunki finansowania.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Promocje kredytów »

  Jak ważny jest wybór odpowiedniego banku, przy wyborze kredytu, wie prawdopodobnie każdy, kto kiedykolwiek brał kredyt. Najważniejsza jest zdolność kredytowa, ustalająca limit kredytowy, a następnie kredyt z jak najniższą ratą. Na stronie możesz zapoznać się nie tylko z promocyjnymi ofertami, ale także samodzielnie sprawdzić pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne czy kredyty refinansowe. Dowiesz się także jak wybrać konto bankowe i czym się kierować przy jego wyborze.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny rachunek internetowy »

  Bezpłatny dostęp do swojego rachunku internetowego przez internet i telefon powinien być dla nas kolejnym atutem rachunków bankowych w proponowanych ofertach bankowych. Mając konto internetowe masz możliwość szybkiego i łatwego zakładania lokat. Możesz aktywnie zarządzać swoimi pieniędzmi dbając o to, aby pieniądze na koncie bankowym nie leżały bezczynnie. Rachunek bankowy to świetny wybór dla osób, którzy podejmują wiele transakcji w banku i oczekują w związku z tym małych opłat za korzystanie konta internetowego. Warto więc poznać kilka wskazówek na temat tego, co należy brać pod uwagę wybierając najlepszy dla nas rachunek internetowy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwijający się portal Biznes i Finanse »

  Zapraszamy na naszą stronę, Codziennie dla Ciebie przygotowywujemy najbardziej wartościowe i staranie dobrane informacje biznesowe, które na pewno pomogą w twoim biznesie. Londyńskie Citi, Wall street - my będziemy pierwsi z najnowszymi informacjami. Nasi eksperci jasno i czytelnie przekażą wiedzę nie zbędną do życia.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty online - najlepszy portal finansowy »

  Kredyty online - serwis finansowy. Bogata oferta banków i instytucji finansowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: kredyty hipoteczne, mieszkaniowe, samochodowe, pożyczki gotówkowe, lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia oraz kredyty konsolidacyjne i karty kredytowe.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne konta internetowe »

  Najczęściej każdy typ konta bankowego posiada nawet parę różnych rodzajów. Dzięki temu można wybrać parametry konta jak najlepiej do własnych upodobań. Internetowe konto bankowe to najprostszy sposób na zarządzanie własnymi pieniędzmi bez wychodzenia z domu. Znajdź idealnie dopasowane konto osobiste do własnych potrzeb z małymi opłatami. Posiadając własne konto osobiste masz swobodny dostęp przez cały czas bez względu na porę dnia do najnowszych produktów bankowych. Druga, duża korzyść to oszczędność pieniędzy. Operacje przeprowadzane za pośrednictwem konta internetowego są czasem parę razy mniejsze od tradycyjnych, przeprowadzanych w oddziale banku.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta internetowe »

  Posiadając konto w banku masz możliwość szybkiego i łatwego zakładania lokat. Możesz w każdej chwili zarządzać swoimi pieniędzmi dbając o to, aby środki na rachunku bankowym nie leżały bezczynnie. Rachunki osobiste w bankach internetowych powstały dla osób, które pragną dowolnie i bez większych kosztów zarządzać swoimi pieniędzmi. Przy wyborze konta internetowego powinno kierować się przede wszystkim jego ceną, czyli bezpośrednimi kosztami prowadzenia rachunku oraz kosztami użytkowania. Strona powstała aby pomóc w doborze odpowiednich produktów bankowych, dostosowanych do własnych wymagań.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe konto bankowe »

  Banki tradycyjne, nawet takie dość utrwalone w formie, pamiętające okres komuny, starają się wyjść na przeciw pragnieniom chwili. Współczesność proponuje klientom internetową obsługę konta. Banki tradycyjne będą funkcjonować przez dziesiątki lat, a nawet będą stale, ponieważ i duża liczba właścicieli w obecnej chwili nie posługuje się internetem, dużo nie posiada do niego dostępu w domu, a zazwyczaj korzystanie z usług bankowych w dostępnych miejscach jest niebezpieczne. Pewni klienci bardzo obawiają się, że w internecie może wszystko nagle zniknąć, a oni zostaną bez pieniędzy. Wielu osobom nie pasuje też to, ze operacje finansowe dokonywane przez wirtualne konta nie mają dokumentu z pieczątką i podpisem pracownika banku - chociaż zazwyczaj o taki papier mogą poprosić. Bank internetowy to wyjście do petenta, który otwierając w nim konto szczędzi sporo czasu i w spokoju zarządza swoimi pieniędzmi.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta firmowe »

  Przed założeniem rachunku firmowego, należy poważnie się zastanowić, który bank będzie dla nas najlepszy. Niekoniecznie to, co wydało się być idealnym rozwiązaniem dla naszego kolegi, czy sąsiada, będzie również korzystne dla nas. Każdy przedsiębiorca ma inne wymagania oraz inne oczekiwania co do konkretnych usług. Mając duże przedsiębiorstwo, wiadomo, że potrzeby są dużo większe, niż w przypadku, gdy mamy do czynienia z jednoosobową działalnością. Na każdą więc rzecz należy zwrócić uwagę.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie założyć rachunek osobisty? »

  Gdzie założyć rachunek osobisty? Jaki bank oferuje najlepsze warunki? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Zobacz gdzie najlepiej jest posiadać konto bankowe. 0 zł za prowadzenie, bez wymaganych wpłat i obowiązku utrzymywania minimalnego salda. 0 zł za dostęp przez internet, telefon lub SMS. 0 zł za wydanie karty płatniczej. Przy otwieraniu rachunku internetowego powinno kierować się przede wszystkim jego ceną, czyli bezpośrednimi kosztami prowadzenia rachunku oraz kosztami użytkowania. Druga, duża korzyść to oszczędność pieniędzy. Operacje zlecane za pośrednictwem konta internetowego są czasem parę razy tańsze od tradycyjnych, realizowanych w oddziale banku.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: