Podkategoria: Odszkodowania

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Kancelaria prawna w Lublinie »

  Lubelskie Kancelarie to nowe, zlokalizowane w centrum Lublina, biuro porad prawnych. Nasz zespół stanowią prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Łącząc ich wiedzę i umiejętności z najlepszymi praktykami marketingu staramy się stworzyć nową jakość na rynku usług prawniczych. Renomę buduje się latami - jest to zadanie o tyle trudne, że każdy klient ma nieco inne oczekiwania. Naszym atutem jest elastyczne podejście do tych potrzeb. Dostosowujemy ofertę do oczekiwań zleceniodawców, tak aby w pełni zrealizować stawiane przed nami cele i założenia. Skuteczność i zaufanie to podstawa naszej działalności. Nasza praktyka skupia się na prawie karnym, cywilnym i administracyjnym. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i sporządzaniu pism procesowych. Opracowujemy projekty umów we wszystkich sferach życia i dla licznej grupy branż handlu oraz przemysłu. Porady prawne, które świadczymy, zawsze nakierowane są na możliwie najszersze ujęcie danego tematu i odszukanie rozwiązania optymalnego dla konkretnego Klienta w określonym stanie faktycznym.Koncentrujemy się na rezultacie, dlatego w naszych działaniach brak jest rutyny. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, tak jak każdy niuans może zadecydować o powodzeniu lub porażce. Dlatego stawiamy na możliwie najlepszy kontakt z klientem w celu pozyskania wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych dla trafnego zaplanowania przyszłych czynności.Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji można uzyskać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w UK »

  Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług związanych z pomocą przy uzyskiwaniu odszkodowań. Posiadamy w tej branży duże doświadczenie. Dzięki temu zawsze gwarantujemy naszym klientom najlepszą obsługę. Jeżeli jednak sprawa nie zakończy się wygraną, wówczas nie pobierały żadnych opłat. Oferujemy pomoc ofiarom wypadków w Anglii, Niemczech, Irlandii, Austrii czy Holandii. Zajrzyj na naszą stronę internetową, wypełnij specjalny formularz zgłoszeniowy, a nasz konsultant zadzwoni do ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław AIF »

  AIF jest Kancelarią prawną, która już od 14 lat zajmuje się dla swoich klientów uzyskaniem odszkodowania lub uzyskaniem większego odszkodowania. Nasz zespół to profesjonaliści z zaangażowaniem. Zapraszamy do nas AIF Kancelaria Prawna ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: https://www.aif.com.pl/ tel: 71 3490919 e-mail: info@aif.com.p Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie – CODEX Warszawa »

  Mają państwo problem z uzyskaniem zapłaty za zadośćuczynienie ? CODEX dla państwa zajmie się sprawą skutecznie. Posiadamy wiele lat doświadczenia w tego typu sprawach. Zapraszamy do nas CODEX ul. Podwisłocze 21 35-309 Rzeszów strona: http://codex.org.pl/ tel: 0178522000 e-mail: biuro@codex.org.pl Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania łódź »

  Nasza działalność zajmuje się odzyskiwaniem zadośćuczynień od firm ubezpieczających. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie daje nam możliwość zwyciężenia większej liczby spraw. Tworzymy wprawny zespół specjalistów, staramy się w większości spraw załatwić jak najwięcej korzyści dla interesanta. Reprezentujemy jednostki fizyczne jak i firmy w szerokim zakresie pozyskiwania odszkodowania od jednostek ubezpieczających. Występujemy w imieniu petentów z pozwami do sądów i ciągniemy również zapoczątkowane wypadki o odszkodowanie. Służymy poradą prawną w czasie kasacji kolizji przez ubezpieczyciela, również wtedy kiedy ubezpieczający zmniejsza kwotę odszkodowania lub stroni od zapłacenia. Bezpłatnie weryfikujemy wielkości uznanych odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe co sprawia, że będą Państwo świadomi czy przyznana kwota jest właściwa do uszczerbku. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w dochodzeniach zwrot kosztów leczenia, gdy klient straci mienie lub dojdzie do uszkodzenia wystąpimy w jego imieniu o odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazd. Wszystkie informacje o kancelarii, a także jeśli mają Państwo dowolne pytania to prosimy o zgłoszenie się do naszej jednostki www.compas-odszkodowania.pl Piotrkowska 116 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Łódź.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód »

  Nasza oferta to rozbudowane usługi jakie wykonujemy profesjonalnie już od 2005 roku. W tym czasie udało się nam uzyskać doświadczenie przy realizacji wielu zadań dla biznesu. W ramach naszych działań zapewniamy obsługę ze strony dwóch działów. Z jednej strony oferujemy kompleksowe usługi związane z likwidowaniem szkód. Zapewniamy między innymi likwidowanie szkód technicznych oraz merytorycznych. Oferujemy również możliwość wykonania nowoczesnych aplikacji w oparciu o aplikacje CRM/DMS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do współpracy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Agata Klima-Nowak Szczecin »

  Adwokat Agata Kilma-Nowak oferuje swoje usługi doradztwa prawnego dla osób prywatnych i firm. Zakres świadczonych prac obejmuje występowanie przed sądami, urzędami i innymi podmiotami w sprawach cywilnych, karnych, prawa pracy, prawa administracyjnego i innych. Adwokat Agata Klima-Nowak jest w stanie sprawnie poprowadzić m.in. sprawę rozwodową, spadkową, o alimenty i nie tylko. Siedzibą Kancelarii Adwokackiej jest Szczecin. W razie potrzeby pomoc prawna może zostać udzielona w języku angielskim, gdyż Agata Klima-Nowak jest również absolwentką studiów z zakresu tłumaczeń. Agata-Klima Nowak jest również autorką bloga Prawo dla Przedsiębiorczych, na którym porusza kwestie związane z prowadzeniem biznesu przez małych i średnich przedsiębiorców. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.odszkodowaniacentrum.pl »

  Przedmiotem działalności firmy Odszkodowania Centrum jest obsługa klientów zgłaszających chęć odzyskania odszkodowania. Firma należy do brytyjskiej grupy kapitałowej Omni Finances, która działa w branży odzyskiwania odszkodowań od 2003 roku cechując się ogromną skutecznością (blisko 14000 zadowolonych klientów w całej Europie). Firma pomaga w odzyskiwaniu odszkodowań między innymi powypadkowych, czy też w miejscach pracy.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Take Care - dopłaty do odszkodowań »

  Firma zajmuje się dochodzeniem zaniżonych odszkodowań zarówno z OC sprawcy jak i z AC. Posiadamy duże doświadczenie, stąd nasza duża skuteczność w walce z ubezpieczalniami. Prowadzimy skup odszkodowań. Sprzedając nam swoje odszkodowanie, otrzymujesz gotówkę od ręki, nie musisz angażować się w długi proces sądowy. Analizy i porady dotyczące Twojej sprawy są darmowe i niezobowiązujące. Działamy na terenie całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę WWW.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - odszkodowaniawypadki.info »

  Działalnością firmy MG Premium jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie doradztwa prawnego i europejskiego. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje rozbudowaną kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale orientują się w przepisach prawa, w tym nie tylko polskiego ale i europejskiego, czy też poszczególnych państw członkowskich Unii Europejskiej. Firma oferuje pomoc w przystępnych cenach.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: