Podkategoria: Serwisy informacyjne

« poprzednia strona · 4
 • Nekrologi Wrocław - nekrologi w gazetach lokalnych »

  Szukasz szybkiego sposobu na umieszczenie nekrologu w gazecie? Chcesz załatwić to szybko i bez problemów, a najlepiej bez wychodzenia z domu? Możesz zakończyć swoje poszukiwania! Już teraz wejdź na stronę internetową www.nekrologi-wroclaw.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie twoje problemy. Dzięki www.nekrologi-wroclaw.pl bez wychodzenia z domu zamówisz umieszczenie nekrologu w dowolnej gazecie, a także w wydaniach internetowych gazety! Dzięki nam wszystko przebiegnie sprawnie i bez żadnego problemu, a ty na pewno dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Nie pożałujesz tej decyzji – gwarantujemy Ci to!

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Niemcy to nasz bliski sąsiad. Serwis przeznaczony w całości warunkom pracy i życia w tym kraju. Dzięki nam dowiesz się najważniejsze informacje na temat pracy w Niemczech - co zrobić, żeby wyjechać, jakie dokumenty są potrzebne, gdzie zabiegać pracy i inne formalności. Dzięki nam przeanalizujesz, czy wyjazd do Niemiec Ci się sfinansuje. Oferta niemieckich firm, może skusić wielu Polaków, chcących poprawić swoje zdolności materialne. Obok Niemiec, rynek otwarty jest również w innych państwach europejskich. Odszukanie pracy w Niemczech nie jest banalne - przede wszystkim dla obcokrajowców. Nasz serwis ma na celu przybliżenie czytelnikom tej tematyki oraz odnalezienia się w gąszczu informacji na temat pracy w Niemczech.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybieramy samorząd Kępna »

  Poradnik wyborczy dla Kępna i okolicy. Dzięki niemu wyborcy mają okazję zapoznać się z nowymi zasadami obowiązującymi od tego roku w zakresie wyborów do rad gmin (okręgi jednomandatowe). Każdy też może sprawdzić w jakim okręgu mieszka i jacy startują w nim kandydaci. Poradnik jest oczywiście stroną rozwojową - na niej po rejestracji zostaną umieszczeni wszyscy startujący na radnych, burmistrza i wójtów. Tutaj również ukażą się wyniki wyborów - i to najprawdopodobniej szybciej niż na oficjalnej stronie PKW. Informator prowadzony jest przez wydawcę Ziemi Kępińskiej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gazetki promocyjne - GazetkaOnline24.pl »

  Sieci marketów cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym kraju – ludzie bardzo często robią tutaj największą ilość zakupów. Jest to uwarunkowane przede wszystkich stosunkowo niskimi cenami w porównaniu do zwykłych sklepów. Co więcej, każda sieć marketów prezentuje gazetkę promocyjną, w której to możemy znaleźć wiele interesujących produktów w jeszcze niższej ofercie. Osoby, które na bieżąco śledzą aktualne promocje, z pewnością mogą przyznać, że każde takie zakupy to spora oszczędność.
  Aktualne gazetki promocyjne można znaleźć w każdym markecie, bądź też bezpośrednio w serwisie informacyjnym gazetkaonline24.pl. Przewagą tej drugiej opcji jest fakt, że znajdziesz tutaj gazetki wszystkich sieci sklepów z danej branży, co pozwoli Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis informacyjny gminy Stęszew »

  Niezależny serwis informacyjny gminy Stęszew. ak wiadomo informacje zamieszczone na oficjalnej stronie UMiG nie zawsze ukazują prawdziwe oblicze miasta a tym bardziej pracy urzędników, dlatego powstał ten serwis. Będziemy informować Was o nowościach w gminie, wydarzeniach, itp. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Cafejka.com - portal wielotematyczny »

  cafejka.com to codzienna porcja wiadomości ze świata sportu, gier, mody, zdrowia i wielu innych. Chcesz wiedzieć co się dzieje w reprezentacji piłkarskiej, mistrzostwach świata w Brazylii, jeśli interesujesz się trendami w modzie, przepisami kulinarnymi, newsami sportowymi albo lubisz czytać recenzje gier to ten portal jest dla Ciebie! Nasi dziennikarze poruszają wiele tematów, nie unikając najtrudniejszych spraw.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Norwegii »

  Czy praca w Norwegii zaspokoi twoje oczekiwania? Sprawdź, jak wygląda praca w Norwegiii. U nas masz wgląd w te informacje. Nie jest przesadą sformułowanie, iż aktualnie jednym z najlepszych miejsc pracy na świecie jest Norwegia. Serwis oddany problematyce legalnej pracy w Norwegii. Sprawdź najświeższe informacje na temat pracy w Norwegii. Kraj fiordów jest coraz popularniejszym celem emigracji zarobkowej. Praca w Norwegii - informacje i wskazówki dla Polaków zamierzających udać się do pracy w Norwegii. Praca w Norwegii - jak ją znaleźć? Przekazujemy informacje wyłącznie o sprawach powiązanych mniej lub bardziej z pracą Polaków w Norwegii. Kraj ten jest wymarzonym miejscem pracy dla osób chcących się osiedlić na stałe, jak i tych szukających sposobu na wysoki zarobek w prędkim tempie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Latamy - portal lotniczy »

  Nasz portal w całości poświęcony lataniu i wszystkiemu co go dotyczy. Znajdziesz tu newsy poświęcone konkretnym przewoźnikom, w tym firmom oferującym jedynie loty czarterowe, a także informacje o lotniskach, biletach czy wypadkach lotniczych. Zachęcamy do systematycznego zaglądania, a także śledzenie naszego profilu na portalach społecznościowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żadna ciekawa informacja cię nie ominie. Dowiesz się również jako jeden z pierwszych o tanich biletach czy aktualnych promocjach linii lotniczych.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nju mobile blog »

  Blog poświęcony sieci komórkowej Nju mobile. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o operatorze Nju Mobile i sieci Orange. Na blogu dowiesz się wszystko o aktualnych promocjach, poznasz cenniki, pakiety i wiele więcej. Sprawdź jaką sieć komórkową wybrać - porównania kosztów różnych sieci komórkowych w Polsce. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Promocja na portalu Przedszkola Warszawy jest bardzo korzystna dla właścicieli i dyrektorów przedszkoli w Warszawie. Przede wszystkim jest to jedyny portal ze wszystkimi przedszkolami, żłobkami, punktami przedszkolnymi w Warszawie. Dotychczas rodzice ubolewali nad brakiem tak dobrej, kompletnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki przedszkoli. Będzie można tu znaleźć i porównać oferty różnych przedszkoli Warszawy. Wyszukiwarka skupia się na Warszawie i to dla naszego miasta tworzymy pełną bazę, a jakiej jeszcze nie ma. Każde warszawskie przedszkole ma możliwość promocji na portalu. Reklama w prasie i tv jest bardzo droga. Promocja ma naszym portalu jest finansowo bardzo korzystna, a co najważniejsze, skuteczna.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy informacyjne

Serwisy informacyjne - nowa strona:

Adres: